Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Hanna...

Szerintetek szép név a Hanna vagy inkább külföldies?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 07:59
1 2
 1/13 gelazso ***** válasza:
90%

Hanna, Johanna nagyon szép nevek.

ès mi lenne ha külföldies lenne?

2012. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
nekem az egyik kedvencem
2012. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem külföldies, mára már teljesen elterjedt itt Magyarországon. Sőt, szerintem túlságosan is. Nekem egyébként nem tetszik, és tucatnévnek is tartom.
2012. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
külföldies és szép :)
2012. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem miért kell mániákusan sulykolni hogy mára már minden tucat név, engem per nem érdekel ki hordja még a gyerekem nevét, nem azért adom neki hogy egyedi legyen és ismeretlen =annál furcsábban is néznének) hanem mert tetszik és szépnek találom....piercingem is azért van mert tetszett nem mert divat volt.....és minden név egyszer előbb utóbb tucat lesz (újra), attól függ a média mit kap fel....
2012. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Az én lányom második neve Hanna,szerintem nagyon szép név.Liliána az első neve:)
2012. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

nem külföldies név, sok kislányt hívnak manapság így


Amúgy meg ha neked ez tetszik akkor mit foglalkozol mások véleményével. Az én lányom neve se tetszik sok mindenkinek mégis azt adtam neki

2012. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szép, dallamos név, sok vezetéknévhez illik.
2012. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
Nekem nem tetszik a Hanna, és minden második újszülőtt kislányt így hívnak... Hanna, vagy Kíra... nálunk ez a divat mostanába.. Nekem egyik sem tetszik, de szerintem azért, mert már tucatnév. Az én kedvencem lányba a Norina, meg a Kincső, fiúba meg a Donát :) Lehet ez meg másoknak nem tetszik :( :)
2012. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a párommal nagyon tetszik a Hanna név:)) ha majd kislányunk lesz, így fogják hívni:))

Nálunk, itt a Felvidéken nincs annyira elterjedve ez a név, szerencsére, nálunk a faluban sincs egy sem belőle!!

2012. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!