Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok ugyanazt a...

Ti is szoktátok ugyanazt a hibát többször elkövetni?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve :( Többször esek ugyanazokba a hibákba,holott tisztázom magamban,hogyha türelmesebb maradok,akkor az hosszútávon jó lesz,bolodg életem lehetne.De mindig kapkodok, akkor is a rossz döntést hozom,amikor abelső hang az ellenkezőjét mondja.

Csak én vagyok ilyen hülye? :(

Tulajdon képpen csak megnyugtatást keresek,hogy nem vagyok annyira egyedül,aki saját maga alatt vágja a fát.



2012. júl. 18. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

tudod, szokták mondani, hogy először még hiba, utána már választás.

nem vagy hülye, semmiképpen sem. velem is volt ilyen, és szerintem még rengeteg emberrel... de meg lehet tanulni kezelni! nekem sikerült.

2012. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Pont addig lesz ez így, míg meg nem tanuljuk belőle amit kell.
2012. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:(

Annyira rossz.Utána meg csak a szenvedés meg az önvád,a kétely,mi lesz.Rosszul vagyok már magamtól!

2012. júl. 18. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul ;) Fel a fejjel :)
2012. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem tudom magam tútenni...ilyenkor az jár a fejemben,h milyen jó lehetett volna,HA....

legszívesebben nekimennék saját magamnak :(

2012. júl. 18. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.
2012. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az is rossz,hogy a környezetem meg azt hiszi,nem én tehetk róla h ilyen szarul alakulnak a dolgaim,mert szégyellem bevallani...de ha be is vallanám,akkor se lenne jobb,mert megmondanák én vagyok a hülye,pont.
2012. júl. 18. 19:30
 8/8 anonim válasza:

Légy nyugott, én is elkövetem újból és újból ugyanazt a hibát. Nem vagy ezzel egyedül.

De kifelé nem szoktam mútatni. Inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak. Igy keménynek tartanak. Aztán persze magamban marcangolhatom magam. Abarátaimmal persze megbeszélem, de ahoz olyan csodás barátok kellenek, mint nekem. Ők segítenek mindenben. Az elmúlt 5 évet nélkülük ki sem bírtam volna. Amúgy az önvád nem segít. Az már nem változtat semmit, max. ha tanulunk a hibánkból.

2013. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!