Ez anyakomplexus?

Figyelt kérdés

Nálam jóval idősebb, nők társaságát keresem, és velük érzem jól magam. Kiválasztok magamnak egy anyám korú nőt, és kialakítok egy képzeletbeli családot vele, a saját képzeletemben.Ott Ő az anyukám. Elképzelem, hogy milyen a szeretete, milyen a szigora, mit engedne meg nekem, és mit nem. Elképzelem azt, hogy reggel suliba visz, és egyéb ilyen anya-lánya közötti kapcsolatot.(Szexuális vagy bármi ilyesmi féle gondolat még csak eszembe sem jut!)

A saját anyámmal nem valami jó a kapcsolatom.

Lehetséges, hogy ez anyakomplexus?

Egy lány...



2012. júl. 21. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
jah elégé annak tűnik.
2012. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán anyád miatt van ez, nemtekintesz rá anyaként, de hiányzik hogy legyen. Én is kényszerből élek anyámmal, és az utobbi években már csak "lakótársként" nézek rá.


Tudom szomorú, de akár több mint 1 oldalban le tudnám ide irni hogy miért, de inkább nem teszem. Megvan rá az okom.


Nekem is hiányzik egy normális "anya", főleg hogy apum sincs, nem is ismertem mert meghalt szinte mikor születtem.

2012. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy valami miatt a korosztályoddal nem találod meg a közös hangot - bármennyi idős is vagy, talán mert érzelmileg és/vagy értelmileg érettebb vagy náluk.

Azt is gondolom, hogy éanyád talán nem ért meg, esetleg nem bánik jól veled.

Lehet, hogy komplexus, de valószínűbb, hogy egyszerűen vágysz egy, talán melegebb, (kéretik jól érteni) családiasabb életre, kapcsolatokra.

2012. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az bizony.
2012. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Elég valószinű.. Teljesen lehetetlen édesanyáddal rendbehozni a kapcsolatod?? Csak ő az anyukád..:)

De ha így is van, családban nincsen valaki aki segíthetne ebben? Nagynéni stb..

2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Ez bármi lehet, de próbálkozz érettebb pasival. Hátha bejön. Költözz el otthonról - holnap reggel.
2012. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
inkább menj el pszichológushoz, mert ez nem a mostani kapcsolatodról szül, hanem visszanyúlik pici gyermek korra. Megrekedtél kisgyerek időben. Ha életre való akarsz lenni, és igazi felnőtt, akkor kezeltesd magadat
2012. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen!Én is viselkedtem így tini koromban,de most felnőtt nőként is hiányzik egy "anya"akivel beszélgethetnék...
2012. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy jó pszichológus kellene, kiderülne, hogy miért van ez a probléma. Vissza lehet vezetni kisgyerek korra, /család leképezéssel is/ persze nagyon jó terapeutát kell találni. Ez olyan,mintha megrekedtél volna a kisiskolás korban. Egy jó terapeuta ezt simán megtudja oldani. Minél hamarább jó szakemberhez kellene fordulni, hogy ezt helyre tegye
2012. okt. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!