Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy nőknél...

Létezik olyan, hogy nőknél anyakomplexus?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy egy tizenéves csaj, csak a 20-as, 30-as nőkkel barátkozik, csak velük érzi jól magát, a kortársaival egyáltalán nem jön ki. Írjon aki még így van ezzel, és persze az is aki nem! Normális válaszokat várok!

Köszike


2011. máj. 1. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom igen ha nem kapta meg gyerekkorában az anyjától amire szüksége lett volna
2011. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

És ha én 22 éves fiúként csak a 30 feletti nők társaságát élvezem igazán? Szimplán azért mert szellemileg érettebbek. Soha nem vonzódtam a saját korosztályomhoz, mert mindig "többet akartam tudni" mint amennyit a velem egyidősek és én is átéltem....


Szerintem nem kell mindjárt a lélek fekélyeit keresni abban, ha valaki érettebb emberekkel érzi jól magát nem pedig a vele egykorúakkal!

2011. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem ez nem csak anyakomplexust jelenthet.


Én ugyan 14 éves vagyok, viszont csak a 20-30as társasággal tudok jól beszélgetni, ők vannak az én szintemen (ezek szerint) persze, van két személy mellette, akivel jó beszélgetni, aki elött elengedem magam, viszont nekem nehéz, mert nem átlagos társaságokban találom meg a helyem, nem minden felnőtt van velem egyszinten, ért egyet velem..

2011. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen, én így vagyok vele, valószínű, hogy nem kapom meg az anyámtól amit kellene.... barátnőimnek csak a huszonéves, harmincas nőket mondom, velük beszélgetek mindig, az osztálytársaimmal szóba sem állok. egyszerűen nem érdekelnek. Lécci írjatok még, köszi!
2011. máj. 4. 10:09
 5/6 anonim válasza:
Juj de régi kérdés, de azért ide írok. Nekem ez 9 évesen kezdődött. Anyummal megromlott a kapcsolatunk, sokat vert , érzelmileg bántott. Mindig az idősebb nők kedvességére vágytam (mindig csak egy személy volt a kedvenc) . Boldog volt a lelkem, ha kedvesen szólt hozzám, ha pl becézgetett. Most 21 vagyok, egy 49 éves nővel dolgozom együtt, aki gyerekkorom óta ismer. Anyukámat keresem benne. Nagyon jól kijövünk, egyszer mikor sírtam anyám miatt hosszasan megölelt, és mondta ,hogy beszélni fog vele .. Nagyon szeretem( nem vagyok leszbikus, nem ilyen szeretetről beszélek) . Egyszer azt mondta nekem, hogy bárcsak lett volna egy olyan lánya, mint én. :')
2017. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
👏🏿
2018. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!