Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen hoztak haza egyik...

Részegen hoztak haza egyik este a szüleim . Először történt ez. Nagyon megbántam, és most csalódtak bennem szüleim . Nem beszélnek/viselkednek már úgy velem stb. Mit csináljak? 14/f

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

14 évesen részegen hoztak haza. Remélem nem csak benned hanem magukban is csalódtak.

Mutasd meg, hogy tudsz viselkedni. Hosszú ideig fog tartani.

2012. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

engem jól elvertek hasonló estebe, csak engem nem kellett hazahozni, és utáltak tovább ugyanúgy, ahogy addig is.


egy mély, őszinte beszélgetés, hogy látják rajtad, hogy megbántad sokat segít nekik abban, hogy azt lássák előttük a szülői tekintély még számít valamit. mert ilyenkor voltaképp attól tartanak, hogy semmit. ezzel már helyre is rázod őket :)

2012. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
*esetben
2012. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igérd meg hogy többet nem lesz ilyen.Soha nem kellet értem jönni,ittam,volt hogy be is voltam állva rendesen de mindig megoldottam hogy anyáék ezt ne lássák.

Máskor erre figyelj kicsit oda.

2012. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Derítsd ki, miért lehetett, hogy berúgtál, azután szüntesd meg azt az okot!
2012. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

engem még sosem látott anyám részegen, pedig egy jó tizessel vagyok nálad idősebb. ja, és voltam már olyan állapotban, h kiskanállal kellett összeszedni :) persze ezt nem azért írom mert büszke lennék rá, viszont azért tegyük a szívünkre a kezünket: sok fiatallal megesett már.


te hívtad őket oda, vagy a haverjaid? nem szép dolog a haveroktól, h nem segítettek, hanem kiadtak az ősöknek, és ezzel eljátszottad a bizalmat előttük. mert egy normális haverban van betyárbecsület, és csak a legvégső esetben hívja a szülőt.

azért mondjuk nem 14 évesen kellene ilyen szinten lealjasulnod, ráérnél vele 2-3 év múlva.


most bizony játszod a kisangyalt egy olyan jó 2 évig, aztán visszatérhetsz a témára. gondolom kaptál egy kiadós szobafogságot is, szóval ezen a nyáron már nem lesz gondod a bulizásra...

2012. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A beszélgetés meg volt , megmondtam nekik , hogy nem az ő hibájuk . Teljes mértékben én tehetek róla. Megígértem nekik , hogy sose lesz ilyen többet. Magamnak is , hogy sosem iszom többet addíg ameddig nincs biztos háttere annak. Szobafogságot nem kaptam , bár kaptam volna, bár leordították volna a fejem . De nem . Ez így roszabb.
2012. júl. 22. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
:) az a jó, hogy te rájöttél, hogy ez nem jó, és nem akarod többé csinálni. Mindenki követ el hibákat. Engem nemrég rugtak ki egy kisegítő munkából, mert felelőtlen voltam (úgy gondoltam, nem vagyok én ott olyan fontos, hogy ne hiányozhassak olykor, persze szóltam mindig előre, bár nyomós okot nem tudtam adni, h miért hiányzok, és végül "kitettek" azzal, hogy így nem tudnak rám támaszkodni). Azóta komolyabban veszem a dolgokat, bár sajnáltam a melót de örülök, hogy ezzel helyrerázódtam e téren. Ne aggódj, most ugyan kicsit bizonyítanod kell majd, de minden ok lesz hamarosan újra, a szüleiddel való kapcsolat is a régi lesz :).
2012. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérj bocsánatot tőlük és mondd azt nekik hogy egy jó darabig nem fogsz inni többet,mondjuk 2 évig


Tudom hogy a társadalom megköveteli azt hogy 12 évesen beba*szon a gyerek de én szerintem 14 évesen lerészegedni az még korai

2012. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Először ittál alkoholt, vagy először kellett érted menni, mert lerészegedtél?

Egyébként otthon is ilyen "piás" a légkőr?

2012. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!