Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki teledobálta a konténert...

Valaki teledobálta a konténert amit rendeltek anyuék, de csak holnap este jönnek haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert tudom hogy sokba került, de már muszáj volt, és teledobálta apa földdel és kerti dolgokkal, de valaki rádobott 4 telerakott szemeteszsákot. Azt hiszem tudom ki volt. De mit csináljak? Holnap jönnek és kéne még bele hely, és félek hogy haragudni fog hogyha "nem veszem észre"..
2011. okt. 27. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod ki volt az akkor fog a zsákokat és tedd le az ajtajuk elé.
2011. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod ki volt, menj át..és mond meg neki, hogy az nem nyilvános szemetes ... és legyen szíves máshová vinni a szemetét! ennyi :)
2011. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most figyeltem!! És hozott 1et megint!! Mekkora bnkóság már? Nem az volt akire gondoltam amúgy, de őt is tudom hol lakik. Tényleg vigyem oda egyenként a szemetét? És ha bánt?
2011. okt. 27. 15:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyedül menj oda!
2011. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vidd oda. Ha kell akkor éjszaka mikor alszanak.
2011. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát de nem tudok kivel, egyedül vagyok holnapig. És biztos hogy tudja hogy nincsenek a szüleim itt.
2011. okt. 27. 16:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki a konténerre, hogy NEM SZEMETES!

És vidd az orra alá a szemetüket. ;) Fontos, hogy ne egyedül menj! Mennyi idős vagy? És mennyi idős, aki levitte hozzátok a szemetét?

Hajrá, ne hagyd magad. :)

2011. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátok? :)
2011. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vidd vissza neki a szemetét egész nyugodtan. Nem hiszem, hogy nagyon háborogni merne, hiszen tudni fogja hogy jogosan vitted az ajtaja elé.


Ne hagyd magad, mert az olyan emberek miatt, mint ez szemetelő tart ott az ország, ahol... Nyugodtan állj ki az igazadért! Majd mesélj, hogy mi volt

2011. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaérnek a szüleid mondd el, hogy mi volt, láttad, hogy ki vitte oda. Aztán apukáddal karöltve pakold oda a szemetét az ajtaja elé, egy levélke kíséretében.
2011. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!