Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sértődékeny vagyok,...

Nagyon sértődékeny vagyok, hamar megbántódom, mert nem szeretek vitatkozni sem veszekedni. Miért lehetek ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az őszinteséget, a tiszteletet, de hogyha észre veszem,hogy valaki elkezd cinikusan beszélni vagy célozgatni vagy akár a hátam mögött kibeszélni és előttem jó pofizik, nem szeretek vitatkozni, de szeretem megbeszélni és ha nem sikerül akkor az a vége,hogy megsértődöm. Mi lehet az oka,hogy ilyen érzékeny vagyok?

2012. júl. 23. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem megsértõdöm, hanem megszakitom a kapcsolatot, azokkal az emberekkel,akikkel huzamosabb ideig próbálok egyetérteni, de nem megy.

Te azért sértõthetsz meg, mert nem akarsz kiállni az igazadért.

2012. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlérzékeny, az lenne az ideális, ha mindenki ilyen lenne! Csak sajnos azokból van több, akikről írsz (kibeszélős, jópofizós), ezért nehéz boldogulni köztük. Nem kell megváltoznod, csak valahogy meg kell tanulni kezelni ezeket az embereket. Hogy hogyan, azt én se tudom, de hátha valaki ír valami használhatót. :)
2012. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!