Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire sértődékeny...

Miért ennyire sértődékeny anyukám?

Figyelt kérdés
Ma feljött hozzám anyukám,és mondta,hogy fel akarja húzni a redőnyt,meg kinyitni az összes ablakot.Mondom,hogy inkább most ne.Aztán még egyszer megkérdezte,mondom erre,tudod,hogy mennyire uralkodom magamon,hogy türelmes legyek a te erőszakosságoddal szemben?Erre felpattant és elment.
2011. ápr. 26. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért,mert így beszéltél (beszélsz) vele.
2011. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A tiéd csak felpattan és elmegy?Az enyém még pampog is egy sort.:/ pedig én nem is szólok neki bután,négyszer is szoktam mondani,hogy én is megtudom csinálni.

Fogalmam sincs miért csinálják ezt..

kedves anyukák,aki tudja a választ és erre a megoldást,az most legyen okos és írjon:) köszi*-*

2011. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukad ugy gondolta, nem szelloztettel. Feleleted egy kicsit ov alatt volt. Eleg lett volna csak megismetelned, hogy koszi, ne nyisd ki az ablakokat. Gondold el, anyukad milyen turelmes volt a te hisztieiddel, eroszakossagoddal, az orokos kerdesekkel, mikor kicsi voltal. Nem kellett volna vita, ilyen semmibol.
2011. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert mi anyukak, "mindent tudunk, ki tudjuk talalni mi van a kis fejecsketekben, ja es mi mindent jobban tudunk mint Ti.
2011. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi volt az oka a szellőztetés elutasításának?

Én anyuka vagyok, de bevallom őszintén nem érteném ha a lányom egy szellőztetésből presztizskérdést csinálna. Én is szó nélkül otthagynám, üljön a büdösben ha az jobb.

2011. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi,hogy ez a sötét csend jobban illik most a hangulatomhoz,ami nem túl jó! :(
2011. ápr. 26. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy van, ahogy 12:35 mondja, és még a szaros pelenkáidat is ő cserélte. Na persze lehet, hogy ezt majd viszonoznod kell egyszer.
2011. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán mert te sem vagy túl kedves vele. De lehet hogy egyszerűen csak rossz napja volt. Legközelebb legyél vele kicsit kedvesebb és akkor ő sem fog megsértődni. Egyébként nincs itt semmi baj.
2011. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!