Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok félretenni a havi...

Tudtok félretenni a havi keresetetekből?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok, 60.000 a keresetem. De hó végére szinte semmi nem marad. Pedig itthon élek, valamennyit haza is adok, de egyszerűen nem tudok félretenni úgy, hogy azt tényleg ne költsem el valami váratlan kiadásra.
2012. júl. 24. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok. Sőt egyre inkább hozzá kell nyúlni ahhoz, amit az egyetemi éveim alatt gyűjtöttem össze majdani lakásvásárláshoz. A büdös életben nem lesz saját lakásom.
2012. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Tudok félretetenni. De elég jól keresek, plusz otthon lakom anyukámnál, plusz az anyukám is jól keres, szóval nem kell hazaadnom semennyit.


24/N

2012. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Sose....általában még kevés is a hónap végére...2 kisgyerekem van .Párom dolgozik rendes munkahelyen igaz szinte éhbérért.Én gyesen vagyok!!!! De tudod van egy mondás...egyszer fent máskor lent.Mi most lent vagyunk ennél már csak jobb lehet. 26/n
2012. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére nem élek rossz körülmények közt, bár a fizetésem nem egy csillagászati összeg.

ha a fene fenét eszik is, megy a megtakarításba 5000 minden hónapban.

eleve úgy kalkulálok, mintha 5000rel kevesebb lenne a fizum. eddig még ment.

2012. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Én tudok... legfeljebb ki is veszem...:DD


Ebben az országban? :DDD Ugye viccelsz?


Max. az, aki mint a 2. hsz-ó, akinek apuci-anyuci a mindennapokhoz hozzátolja a lóvét...

2012. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
ui: ezek aztán ki is jelentik "mindent magamtól értem el" :DDD
2012. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Mi azzal a baj, ha valakinek esetleg segítenek a szülei? Ez a szülői szeretet, nem? Hogy egy ilyen fos országban segítesz a gyerekednek, hogy építhessen saját egzisztenciát.


Engem támogat az anyukám úgy, hogy vele lakhatok, így a lakásomra félre tudok tenni. De eszembe nem jutna azt mondani, hogy "mindent egyedül értem el", mivel tudom, hogy az anyukám jószívűsége nélkül sehol nem tartanék.

2012. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Én is tudok félretenni (van olyan hónap, hogy akár 6 számjegyű összeget is), pedig nem otthon lakok és inkább én támogatom a szüleimet anyagilag, mint ők engem. Diákhitel segítségével szereztem egy piacképes mérnöki diplomát és elhelyezkedtem vele egy multinál. A diákhitelt már visszafizettem, most a barátnőmmel közös jövőnkre gyűjtök. Természetesen ő is takarékoskodik, de neki kevesebb a fizetése mint nekem, így kevesebbet tud félretenni.
2012. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, tudunk.

Én GYED-en vagyok, szülöktől külön élünk.

2012. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as! Megkérdezhetem, hogy pontosan milyen mérnöki szakon végeztél?
2012. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!