Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki aki...

Van itt olyan valaki aki azért akar vagy akart elválni mert a párja mellet úgy érezte semmit nem ér?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam, mert mindenfelé csajozott, meg nem csalt. Ha ennyire nem érdeklem, minek húzzuk egymás idejét? Nem értem semmit, mert ahogy takarítok, főzök, rendet tartok az hiányos, pontatlan, nem jó, nem elég szép... ahogy nőként kinézek, lehetne itt jobb, kisebb, nagyobb, szebb, simább, ahogy emberként közeledem lehetnék türelmesebb, vidámabb, stb. (Ezek után kérdem hogyan lennék?), és persze mindig olyan programjai voltak, ahová én nem mehettem vele... most akkor kérdem én, minek? A mostani páromnak tökéletes vagyok, megérte elengedni a rossz kapcsolatot és élni az életem tovább. Kinek-mi kell. Van, amit megéri, és van amit nem, erőltetni.
2012. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok kapcsolat ér így véget.Az évek múlásával minden természetessé válik,amit a másikért vagy a kapcsolatotokért teszel.Elmarad a tisztelet,a megbecsülés,és a köszönöm is egy-egy finom ebéd után.

Nálunk már 15 év alatt sokszor volt ilyen mélypont.Szerencsére meg tudtuk beszélni a dolgot,mert a szeretet még megvan a másik iránt.

2012. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt sokan elgondolkodnak a válásról. Az az igazság, hogy általában eleve rossz párválasztás az oka annak, hogy az ember önbecsülése romokban hever egy kapcsolatban. Nincs egyenrangúság, ezt azonban nem lehet csak az "elnyomó" félre kenni. Eleve rossz a párválasztás persze, ha már ki kell harcolni az elismerést és a megbecsülést egy kapcsolatban, a párválasztás pedig ugye kétemberes dolog. Mint ahogy az is, hogy megszorongatom-e a tökeit annak, aki semmibevesz, vagy tovább játszom a mártírt - mert azért lássuk be, mi nők képesek vagyunk a mártírkodásra rendesen. Szeretjük sajnálni magunkat. (elnézést, ha valaki magára vette - de az meg ugye nem véletlen.)


Mindenesetre szerintem sokan szeretnének válni ilyen indokkal, de valamivel kevesebb azok száma, akik meg is teszik. Biztosan fogsz kapni az érintettektől válaszokat.

2012. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!