Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én is utálom már a neves...

Én is utálom már a neves kérdéseket, de azért felteszek egyet. Szerintetek a Leon név nagyon "Dzseniferes"?

Figyelt kérdés

Mármint nagyon vad hangzású? Ritka nevet kerestem, de nem akarom nagyon vadul elnevezni, de a 30. Kristófot nem akarom, de nem találok szép fiúnevet (mármint nekem tetszőt)


A páromnak tetszik ez a név egy normális hétköznapival kombinálva, tehát:


XY Leon Dániel


Rossz?


2012. júl. 25. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik. Nagyon szép, férfias név.
2012. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is tetszik :)
2012. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik :) ti hogy becéznétek? A Leonka fura :D most is elkuncogtam magam rajta :D Leó?
2012. júl. 25. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túlzottan "külföldieskedő", puccos név (francia Léon-ból). De még mindig jobb mint Krisztofer és társai... nem lehetne esetleg csak simán Leó? Az is ritka de nem sznobos.
2012. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az meg nem tetszik csak becenévként :D A Noel is tetszett volna (ugye a fordítottja) de az most kezd divatba jönni. Nem akarok divatnevet :/
2012. júl. 25. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de én nem becézgetném...
2012. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ez a kedvenc nevem, hanem pont a páromé, de ő meg nem szereti a saját nevét :(
2012. júl. 25. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik :)
2012. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyban függ az XY-tól is ám - vagyis a vezetéknévtől. Nekem például van kedvenc fiú és lánynevem is, de ha a leendő férjem vezetéknevéhez nem fognak passzolni, akkor lemondok róluk. Szóval én a névhez választok nevet, nem pedig azt adom, ami a kedvencem. Pl az egyik kedvenc fiú nevem az Alex, ami ugye nem kifejezetten magyar név. Szóval ha netán pl Szabó lenne az apa, lemondanék az Alexről. Viszont ha mondjuk Müller lenne, az már baromi jól hangozna, hogy Müller Alex.
2012. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Illik nagyon ezzel nincs baj :)
2012. júl. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!