Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma este vacsora barátom...

Ma este vacsora barátom családjával, és (? )

Figyelt kérdés
...és rettentően félek. Nem nagyon merek megszólalni úgymond kicsit idegenek előtt, félek, hogy mire mit reagálnak. Ugyanakkor azt sem akarom, hogy elhívtak, én pedig csak ott ülök, mint egy kuka. Már belegondolva is remegek... Én beszélek, az egész család pedig rám néz, és csak a jó isten tudja mit gondolnak. Segítsetek légyszi, mit kellene tennem, hogyan viselkedni, stb.. :)
2012. júl. 26. 12:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*vacsora a barátom családjával, elnézést..
2012. júl. 26. 12:58
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
add önmagad, legyél felszabadult, ha jó lesz a kaja, akkor téged már csak nem fognak felfalni :)
2012. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, gyermek?
2012. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, jó fejek lesznek. Ők sem akarnak haragot. Legyél kedves, mosolygós és ne vegyél dekoltázsos ruhát :)


Sok sikert


hány éves vagy?

2012. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt nálunk ebédelni a fiam 20 éves barátnője.

Totál kikészültem,mert féltem,hogy mi van,ha nem ízlik az étel?? Ha butaságot mondok, ha olyat kérdezek amit nem szabadna?? Mi van ha nem leszek szimpatikus neki?? stb...

Végül tök laza volt minden,és nagyon megkedveltem


Szóval hidd el nekem,hogy a párod szülei ugyanúgy paráznak egy kicsit az első találkozástól mint te. Legyél önmagad,mosolyogj,lazulj.. Nem lesz semmi baj.

2012. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esetek 90%-ában tetszettek a lányok, akiket a fiaim bemutattak. Külsőre is meg belsőre is. Persze, ha nagyon feszült a hangulat, kínos a hallgatás, nem a vendégnek kell csicseregni, mert nem biztos, hogy jól áll neki, inkább a házigazdának. Családonként változik, hogy az apa vagy az anya beszédesebb. De nyilván kérdezgetni fognak, ha nem szólsz. Te meg válaszolsz. Ilyen egyszerű.
2012. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, azt én is ajánlom, hogy kicsit visszafogottabb ruhába menj, nem minden szülő szereti, ha a gyereke párja ribinek tűnik első ránézésre. :)

Amúgy légy tényleg önmagad. Nem kell mindenbe beledumálni, mi már régóta együtt vagyunk a párommal, de még mindig kimaradok néha inkább egy-egy komolyabb vélemény nyilvánítós családi vitából. Jobb ez így nekem! :) Azonban ha kérdeznek válaszolok (nem csak igen, nemmel, igyekszek kifejteni), beszélgetek a párommal, ha valami olyan téma van, amihez úgyérzem hozzátudok szólni, akkor megteszem, olykor én is kérdezek. Inkább olyan témákba nem szeretek belefolyni, ahol az egyik családtag ezt mondja, a másik meg azt és akkor valamelyik oldalra kéne állnom. Az ilyeneket messziről kerülöm! :) Neked is ezt ajánlom így az elején! :)

2012. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Huh, emlékszem milyen feszült volt az első ebéd az anyósoméknál.. Gyakori csend és sok-sok csipkelődés.. Aztán a végére csak egymásra találtunk, ma már bármikor mehetek hozzájuk, lányukként bánnak velem. Csak add magad és legyél kedves és figyelmes. Akkor minden rendben lesz. Sok sikert! :)
2012. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy többen azt írják, hogy add önmagad. :o))) Mintha az olyan egyszerű volna! Természetes, hogy egy ilyen szokatlan és protokolláris helyzetben az ember nem önmagát adja, nem viselkedik úgy, mint ahogy máskor szokott, hanem figyelmesebben kontroll alatt tartja önmagát és szeretne kedvezőbb benyomást kelteni, máskor meg nincs ilyen szándéka. Ha elmegy valaki először Operába, nem mondjuk neki, hogy add önmagad, mert otthon önmaga, és lyukas zokniban felteszi a lábát az előző ülés hátára, valamit jóízűen böfög, ha éppen rájön. Nyilván, máshol másképp viselkedünk, ha olyan helyzetben vagyunk, ami számít, ami a későbbiekben fontos lehet! Ha egy munkahelyi meghallgatásra megyek, persze, hogy igyekezni fogok jobb benyomást kelteni, mintha csak úgy hétköznap beszélgetnék a cimborákkal.
2012. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha elmúltál már 18, akkor szerintem igyál meg egy felest... attól belazulsz egy kicsit. :-)
2012. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!