Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok minden este meleg...

Nálatok minden este meleg vacsora van? Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor olvasom, hogy minden nap főzni kell. Miért? Miért nem jó vacsorára virsli, melegszendvics, szendvics?
2012. máj. 25. 19:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
66%
Ha neked jó,akkor ne főzz, nekem nem jó,és főzök.Nincs miért.
2012. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem fontos a napi egy meleg étkezés, de nálunk ez az ebéd, így a vacsora általában hideg.
2012. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Én vacsorára nem szoktam főzni csak ebédre.Ebédre viszont mindig főtt kaja van.Ritkán amikor nincs időm főzőcskézni akkor szoktam csak virslit vagy melegszendvicset csinálni.
2012. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem.Bár főzők (de nem minden nap) mert ebédelni is kell valamit,de ha nem marad vacsorára akkor jöhet a virsli vagy kebab rendelés.
2012. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

3 év alatt sosem volt meleg vacsoránk barátommal. Bár ennek lehet az az oka, hogy csak ebédelni szoktunk, de akkor sem feltétlenül meleget. Meg én szoktam néha reggelizni.

Miért kellene mindennap meleg vacsora:

2012. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nálunk is az ebéd a meleg étkezés.
2012. máj. 25. 19:27
 7/15 anonim válasza:
83%
Én mindennap főzök, mikor hazaérek az egyetemről, aztán anyuval megesszük vacsira, ami maradt az ebédből.
2012. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Én még ebédet se főzök:D

Néha főzök csak, hetente 1-2 szer, ebéd vagy vacsora teljesen midnegy, attól függ hányig dolgozom, mikor látok neki, mennyir evagyunk éhesek. Nálunk nincs ebéd meg vacsora idő.

2012. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk minden este pizza van,meg kaviár pezsgővel.
2012. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Estére meleg étel egy nehéz fizikai munkát végző embernek biztosan jólesik. Viszont egy átlag, ülőmunkát végző embernek "felesleges", mivel nem fogyasztunk el annyi energiát, mint amennyit megeszünk - ennek köszönhető a rengeteg kövér ember. Egy nap kora délutánig kell bevinni a legtöbb kalóriát, estére pedig már csak minimális kell, hiszen vacsora után már nem fogsz különösebben mit csinálni.

Az én vacsorám mindig rengeteg zöldséget tartalmaz, anélkül nem is vacsora nekem a vacsora. Mellé vagy szendvicset, vagy virslit eszem és általában kefírt. Nem mondom, hogy ez a jó, de abban biztos vagyok, hogy egészségesebb, mint meleg ételt enni (amiben bőven van zsír/olaj)közel a lefekvési időhöz.

Egyébként általában azok esznek főtt ételt vacsorára, akiknek a napközbeni táplálkozása kiegyensúlyozatlan és hideg ételeket tartalmaz.

2012. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!