Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is vannak ilyen "barátai"?

Másnak is vannak ilyen "barátai"?

Figyelt kérdés
Szóval van egy "barátnőm", azért teszem idézőjelbe, mert szégyen ilyet barátnak hívni. Szóval ha elmegyünk pl. vásárolni és felpróbálok egy ruhát ami szerintem és a másik barátnőm szerint is nagyon szuperül áll akkor ő azt mondja, hogy nagyon sz*rul áll. Féltékenységből, vagy mert rajta nem áll annyira jól az a ruha mint rajtam. Vagy ha elmegyek fodrászhoz mindenki dícséri hogy milyen jó, ő meg leszólja hogy milyen béna, neki nem tetszik, csak mert jó lett. Annyira gáz az ilyen mit lehet csinálni ilyen baráttal?
2012. júl. 26. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Öhm... nem barátkozol vele?
2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, hogy ezt fejezze be.
2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos van egy ilyen barátom.. én már hozzászoktam.
2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De amúgy jó fej, meg bírom is csak ez a féltékenység... ha neki nem jó valami akkor nekem se legyen jó :(
2012. júl. 26. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
A nők között nagyon ritka az igazi barátság, sőt rengeteg barátság felszínes vagy egyik héten öribarik, másik héten meg ribancok.
2012. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3,5 milliárd nőt így kiismerni... Emelem kalapom.
2012. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5


Dolgoztam olyan munkahelyen, ahol egyedül én voltam nő...hát mit ne mondjak, elég nehéz volt elviselni az állandó "nakiazalfahím" harcot és a pletykálkodást...tehát ne általánosíts.

Kérdező, nekem voltak ilyen ismerőseim, nem kell tudomást venni a féltékenységéről, az idegeli ki a legjobban.

2012. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te szoktad őt dicsérni bármiért is? Szoktad őt biztatni, hogy ő is próbáljon fel egy ruhát, mert szerinted neki nagyon jól állna?

Sok kis csajnak a saját önérékelésük okoz problémát abban, hogy másokat megdicsérjenek.

2012. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos le akar nyomni,hogy ő legyen a dominánsabb.
2012. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!