Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van olyan ismerőse...

Másnak is van olyan ismerőse aki, annyira belemerül a netezésbe/számítógépezésbe, hogy ki sem lehet robbantani onnan?

Figyelt kérdés

Páromról eddig is tudtam, hogy sokat netezik, de azt gondoltam összeköltözésünk után hasznosabb elfoglaltságokat talál magának... Hát tévedtem!

Ha olyan kedve van, annyira belemerül hogy meg se hallja ha beszélek hozzá. Ha bármit kérek tőle, hogy segítsen a válasz -majd-..és persze nem bírom kivárni amíg megmozdul megcsinálom egyedül. Ha keres valamit, addig nem jön el onnan amíg meg nem találja. Munka előtt még facebookozik, munka közben is ha van ideje és munka után is. Már áttelepítette a laptop cuccait a nappaliba, hogy legalább én tudjak tőle aludni. Bár azt nem mondanám hogy nagyon tudok aludni, úgy hogy párom inkább foglalkozik a laptopjával mint velem.

Már kértem kedvesen, elmondtam neki hogy ez nekem rosszul esik. Volt már olyan, hogy annyira kiborultam, hogy sírva fakadtam, mondván nekem ez így nem együttélés. Akkor megijedt, pár napig nem netezett...de minden ugyan úgy folytatódott tovább.

Már azt érzem, hogy kezdek kiábrándulni belőle és legszívesebben kiraknám a laptopjával együtt. (28 éves férfi, én 22 vagyok)

A célozgatásokból nem ért, ha hisztisen félrevonulok nem fogja fel. Ha bunkón beszélek vele, kedvesen válaszol csak azért hogy ne legyen veszekedés.

Elegem van! Nem velem, hanem a laptopjával kellett volna összeköltöznie!



2012. jún. 1. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

"Páromról eddig is tudtam, hogy sokat netezik, de azt gondoltam összeköltözésünk után hasznosabb elfoglaltságokat talál magának..."

Tipikus női hozzáállás - mondom ezt nőként -, hogy azt hittem, hogy majd ha.... megváltozik. Nem, az emberek nem változnak meg azért, mert.

A célozgatásokból a férfiak nem értenek, a hisztit utálják, a bunkóságot hárítják. Fogod a laptopját, elásod a lakásban valahová (hogy egy kis ideig csak rád figyeljen), majd leülsz vele és elmondod neki, hogy ez így neked nem jó. Hozzáteszed, hogy tisztában voltál vele, hogy ő ilyen, de beképzelted magadnak, hogy majd ő a kedvedért megváltozik. Így tehát vagy tényleg megváltozik a kedvedért, vagy keresel mást.

2012. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Egy függő számára (ja mert hogy a barátod az) mindig a függőségének a tárgya a legfontosabb (alkesznek a pia, drogosnak a drog, számítógépfüggőnek a gép, stb.), és csak utána következik valahol a partner. Ez neked nyilván nem fenntartható állapot, így azt kéne tenned hogy válaszút elé állítod: vagy a gép vagy te. Ha a gépet választja akkor viszlát, ha téged választ de aztán megint a gép lesz a mindene akkor is viszlát. És tartsd is be amit mondasz, ez nagyon fontos! Legyél felkészülve akár arra is hogy emiatt elhagyd ha nem hajlandó változtatni!
2012. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Testvérem is ilyen, ahogy hazaért a munkából, adott puszit a barátnőjének, behabzsolta a főtt kaját (max. 10 perc), majd beült a gép elé, és 22-ig egy szót se váltott barátnőjével. A csaj behisztizett, és kihúzta a gépet, leültette öcsémet, hogy beszéljék meg. Öcsém persze háborgott, de utána minden más lett. Hazaért, megkajált, segített a csajnak elmosogatni, feltakarítani, és nem rohant egyből a gép elé. Utána is netezhetett, de a csaj elvárta, hogy rá is szánjon némi időt.
2012. jún. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is ilyen, beszélek hozzá és egyszerűen nem hallja... :S Ha tévét néz akkor sem hall semmit. Ha mégis akkor max annyi a válasza hogy "pszt" vagy ha ideges akkor "kuss legyen már"... Én is nehezen bírom... :(

én 25/N ő 36/F

2012. jún. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A francnak vagytok együtt az ilyenekkel komolyan. Kár áltatni magad, hogy ez normális kapcoslat. Lapát aztán felébred majd, hogy a géppel nem lehet kapcsolatban lenni.
2012. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sajnos már egyre több az ilyen.. már egyre több ember függ a géptől és a technológiától. Ez a jövőnk, ha nem változtatunk valamin sürgősen.
2012. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de nincs párom így különsebb gondot nem okoz.


A nőknek üzenem, hogy a "majd biztos megváltozik", a hisztik és az utalások nem érnek semmit, csak saját magatokat szivatjátok vele, mert csak ti értitek.

2012. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 13:24 És nem zavar, hogy ha "ilyen maradsz"..nem is lesz párod? Leélheted az életedet a laptop előtt!


A hisztikbe, vitákba, célozgatásokba beleuntam..ha záros határidőn belül nem lesz változás, elköltözök! Nem így kívánom leélni az életemet és főleg nem olyan férfival, akinek fontosabb a hetezés, mint a saját párja!

2012. jún. 1. 13:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele és mondd el neki, hogy szerinted ő függő, de szeretnél neki segíteni. Menjetek el együtt tanácsadásra stb. Ha nem megy bele, akkor add fel és szakíts vele.


Amúgy...a tesóm is ilyen volt, de amikor szerelmes lett a jelenlegi párjába, akkor máris nem lett olyan fontos számára a gép. Viszont az utóbbi időben megint egyre többet gépezik, gondolom kezd elmúlni a nagy szerelem. Te mennyire vagy biztos abban, hogy a párod szeret is téged, mert a viselkedéséből inkább az derül ki, hogy olyan mindegy alapon van veled. Nem ártana ezt is tisztázni.

2012. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom, ő állandóan játszott, PS-ezett. Egy évig bírtam, szakítottam vele. A mostani párom alig ért a számítógéphez, e-mailezik rajta, híreket olvas és kész. A TV-vel álltunk egy kicsit hadilábon, de megbeszéltük és kitettük a hálóból (nem élünk együtt, az ő szobájában volt), és azóta nincs az a probléma, hogy hetekig nem szexelünk, mert valami jó film van (amit fél óra alatt le tudok tölteni és megnézi, mikor nem velem van, de ráér.) Szóval én a szakítást javaslom, mert bárhogy taktikázol, nem valószínű, hogy megváltozik. Ja, és a gépfüggő exemmel neten ismerkedtem meg... Nem is értem, miért vártam a csodát. :D 24N
2012. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!