Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeltessem azt hogy...

Hogyan kezeltessem azt hogy idegileg labilis vagyok? Orvost nem akarok

Figyelt kérdés
Párnapja rosszul érzem magam, rám tör valami ami miatt kikellek magamból! De csak ha párommal vagyok, ő miatta van sok minden sokat hazudik nekem ami fáj, na meg féltékeny vagyok mindenkire! Nem rég megkérte a kezem tudom hogy szeret de utálom benne hogy mindent megteszek érte; főzök, sûtök neki, meglepéteseket csinálok pedig nem lakuknk együtt âgyban is mindent megadok! De pár napja síró rohamom van ha összeveszünk, ma meg már magam is kék lila folt lettem, őt meg kikarmoltam! De csak azért mert nem szólal meg mikor kérdem miért hazudik, meg elmegy ès akkor hivnom kell, a pénzem meg lemegy, vagy idegbetegnel nevez ami nagyon fâj szóval olyankor még jobban üvöltözök! Egyébként kibékûltünk ma ezért a szivem megkönnyebbült és megbeszéltük hogy nem hazudik nem flegmázik! De hogy gyógyítsam magam? Szedtem már xanaxot is de nem segít csak álmosìt!
2012. júl. 26. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pasit dobd ki, és keress egy magyar nyelvtanárt. Minden problémád megoldódik.
2012. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem idegileg labilis vagy, hanem kikészít a hülye pasid. Dobd ki, jobbat érdemelsz egy hazugnál.
2012. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha elmegy otthonról, nem keres, nem hív, nyilván okkal teszi.Senkinek sem érdeke egy mindenre és mindenkire féltékeny ember társaságában meglenni.

Ezért elmegy, mert frusztrálja, hogy féltékeny vagy mindenkire, és gondolom nem is keveset "hisztizel" emiatt.

Holott nyilván nem véletlenül kérte meg a kezed.Te meg azon b*szod fel az agyad, hogy elmegy, és lehet hívogatni, hogy merre van...ezzel meg csak olajat öntesz a tűzre.

Te miatta vagy ideges és frusztrált, ő meg miattad.Ő ezért inkább elmegy, hogy kerülje a konfliktust(nyilván ezért nem is válaszol, ha kérdezed, vagy azzal támadod, hogy hazudik), te meg széttéped a saját idegeidet.

Szép.A legjobb, leggyorsabb, és legegyszerűbb megoldás, ha visszaadod szépen a jegygyűrűt és Orevoir-t mondasz neki is és a kapcsolatnak is.Magadat is kikészíted, a párodat is.

A féltékenység a kapcsolati függőség legbiztosabb jele, ez pedig lelki baj, egészséges kapcsolatban ilyennek nincsen helye.

2012. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt pedig magadnak kell legyőznöd. Különben tönkreteszed a saját életedet, meg másokét is.
2012. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uralkodni akarsz rajta. Szerintem ha nem fogod megváltoztatni a viselkedésed, akkor el fog hagyni. Én is voltam ilyen helyzetben. Előbb- utóbb megunja és továbbáll. Egyszer majd ennek is meglátod a hasznát. Én már nem kezdenék ki azzal a fiúval, akivel akkor jártam. Lehet hogy régen ezért is volt a sok veszekedés, mert alapból nem illettünk egymáshoz. Ő amolyan élj a mának típus, én meg inkább óvatosabb vagyok. Nem is értem hogy járhattam vele, pláne h miért viselkedtem úgy, nem értem, hogy lehetett rám olyan hatással, ma már észre se venném.
2012. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!