Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal huszon-harmincév...

Ha egy fiatal huszon-harmincéves nő állítása szerint beleszeret egy gazdag (legtöbb esetben nálánál jóval idősebb) férfiba, honnan lehet azt tudni, hogy tényleg szerelem és nem a pénz hajtja a lányt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sehonnan, ezt csak ő tudja, hogy miért van vele, de ha a pénzért akkor nyilván nem mondja el snekinek
2012. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan lehet tudni, hogy csak a pénz hajtja.
2012. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha például nem tartja el a pasi, hanem olyan programokat szerveznek közösen, amilyet egy szerényebb jövedelmű pasival is tudna szervezni, és sokáig mellette marad még így is, akkor szerelmes.


De ha az ékszerek, a nyaralás, a vacsorák elvártak, akkor egyértelmű a szitu.

2012. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Senki nem veszi be,hogy egy fiatal huszon-harmincéves csinos nő akinek szexigénye is van az fülig szerelmes egy vén 70-80 éves múmiába, bár elég gazdag múmiába..

Valamiért tuti biztos lennék abban,hogyha csak egy nyugdíjas gyári munkás lenne az öreg akkor nem is lenne ott szerelem..

2012. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak a pénz az, ami hajthatja. Van olyan is, hogy apahiány. Van, akinél ez úgy jön le, hogy mindig az apjakorú pasikat keresi, akár van pénze, akár nincsen.
2012. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Például onnan, hogy elfogadja-e, amit a férfi ad, kellemetlenül érzi-e magát, ha a férfi fizet, hogyan viselkedik vele, ilyesmi. Én is ilyen helyzetben vagyok, nálam sokkal idősebb férfiba szerettem bele, aki gazdag is. Nem nagyon kapok tőle semmi olyat, amit én ne tudnék megfizetni, de őszintén szólva nem tudom honnan tudhatja, hogy nem csak a pénze kell. Ahogyan én sem tudhatom, hogy nem csak arra kellek-e neki, hogy egy fiatal lányt dugdoshasson. De én megbízom benne, ő is bennem :)
2012. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

furcsa dolog ez.

amikor pár éve összejöttem a párommal hatalmas szerelem volt, ilyet előtte még nem éreztem. ő akkor egy csóró egyetemista volt, elég minimális bevétellel. (kb heti 1 sörözésre futotta) aztán végzett, elkezdett dolgozni, lett autója, vitt jobbra-balra, fizette a kajálást, szóval tövig volt nyalva az alfelem. viszont az idő múlásával elmúlt a nagy lángolás. ami persze valahol természetes.


mégis iszonyat ambivalens érzés kerített hatalmába. nem tudtam eldönteni, hogy őt szeretem, vagy a pénzt, amit rám költ. mellesleg pár rosszmájú ismerőstől jött a szöveg, h nekem csak a pénze kell, pedig tudták, h már csórón is együtt voltam vele, és álmomban nem gondoltam volna, h az isten így felviszi a dolgát...

azt biztosan tudom róla, hogy imád, és nem megvásárolni akar, hanem mindent megadni nekem. igaz, sosem kellett nélkülöznöm, a családomnak köszönhetően van egy lakásom, tehát nem mondható igazán, h haszonleső lennék.


mégis olyan rosszul esett az a pár beszólás, h meginogtam. az elmúlt időkben sikerült tisztázni ezt magamban és rájöttem, hogy igazából én is imádom a páromat, mert nála jobb ember kevés van a világon. most már nem érdekel ki mit mond, elkönyvelem, h irigy disznók.

2012. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
A férjem egy mentőszolgálatnál dolgozik és pont pár napja mesélte, hogy egy 60 éves mentősük bejött a 20 éves barátnőjével. Ott biztos nem pénzről szól, mert nem keresnek túl jól.
2012. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!