Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 2 evvel idosebb lany,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 2 evvel idosebb lany, akibe masfel eve szerelmes vagyok. Mit tegyek, hogy belem szeressen? Barmit megtennek.

Figyelt kérdés
Bar sokat beszelunk, de semmi nemmutal arra, hogy szeretne, de nagyon jo baratok vagyunk, en megis tobbet szeretnek.. De ha emlitek valami olyat, ami a szerelemre utal, el kezd viccelodni.. Mi legyen?

2012. júl. 21. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen helyzetben voltam, es hat..nem lett vlm jo vege. Majd jon azzal a dumaval, hogy mar rad csak baratkent tud tekinteni meg minden szar. En azt mondom, hogy nez inkabb egy masik lany utan. En is talaltam valakit es sikerult kiverje a fejembol a masik lanyt. Ugyan olyan jo baratok vagyunk, de mar egyaltalan nem tetszik.
2012. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ot nem lehet kiverni a fejembol.. Nem lehet..
2012. júl. 21. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
dugd meg
2012. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Elso vagyok) En is ugyan igy gondoltam. Akarmennyire megbantott vagy vlm, mindig kibekultunk es megbocsajtottam neki, mert egyszeruen jobb volt vele mint nelkule. Megha csak baratkent is. De szep lassan sikerult elmuljanak a nem kolcsonos erzeseim iranta.
2012. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ihazabol sokszor van, hohy kicsit ki tudom verni a fejembol, de mindig talalkozunk, mert sportolni ugyan oda jarunk.. Es utana maris fellangol ugyanaz a szerelem..
2012. júl. 21. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
nem vagy az esete, vagy ha még nem volt barátja akkor lehet h csak büszkeségből vagy szégyenlősségből nem akarja ezt a dolgot.:/
2012. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!