Kapcsolat+barátok?

Figyelt kérdés

Ti hogyan oldjátok meg? Kezdem elveszteni a fonalat...

Hétköznap munka 6ig utána otthon takarítás stb örülök ha túlélem a napot. Hétvége pedig azért inkább család...és pihenés

Eddig egész jól tudtam összeegyeztetni de egy ideje nem megy... Ti hogyan oldjátok meg?

20 évesek vagyunk (nincs baba)


2012. júl. 28. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem megy? Nem értem, örülj, hogy van munkád! Abból meg pénzed, hogy élvezd a szabadnapokat! Nincs okod panaszra, lennék a helyedben!!!!
2012. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem megy, hogy megoldjam hogy mindenkire jusson időm...
2012. júl. 28. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

El kell dönteni, mi fontos. Aztán arra fordítani az időd.

Én például nem viszem túlzásba a házimunkát, ha nincs időm, szalad a lakás, na bumm, kit érdekel. Elég minimál stílusú környezetben élek, pont azért, mert így kevés idő a házimunka: nincsenek dísztárgyak, stb., mert azt sok idő tisztán tartani. Heti egyszer porszívózás, felmosás, illetve este mosogatok, olyankor a pultot is letörlöm. Az egyebekre rászánok havonta egy napot, ha az ember alig van otthon, bőven elég. Kivétel a mosás, de az igazán nem sok idő, vasalni nem nagyon szoktam. Amikor ruhát veszek, fő szempont, hogy 40 fokon mosható legyen és ne kelljen vasalni.

Ez így azt jelenti, hogy kb. napi 10 perc a házimunka, ezt közvetlen lefekvés előtt csinálom, amikor másra úgysincs már agyam.

A barátaimmal vagy esténként találkozom, vagy hétvégén. A párommal úgyis együtt alszunk. A családra is kell persze időt fordítani, de nem muszáj minden hétvégét csak velük tölteni.

2012. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hétvégén 1 nap család, 1 nap barátok. Vagy elég egy este is a barátokra.
2012. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat takarítasz és túl sokat vagy a családdal.
2012. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem takarítok sokat de mire 100nm-es lakást összepakolom azért hamar elrepül az idő, nem csinálok semmi különöst: mosogatok, pultot elmosom, szétszórt ruhákat összepakolom, fürdés után fürdőt felmosom, és vacsit készítek és már azt veszem észre, hogy 8-9 óra van...családdal sem vagyok sokat mert reggeltől dolgozunk és 7körül vagyunk együtt csak...
2012. júl. 28. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is dolgozunk, nekem a napi takarítás mellett van egy kutyám is, ami még több idő a hétköznapokból. Hétvégén mi is családot látogatunk. Péntek este v szombat este tudunk a haverokkal lenni, beülünk valahova sörözni, persze nem minden héten és nem mindkét nap, attól függ hogy van kedvünk. A hétvégéből néha 1-1 nap teljesen a barátoké, megyünk hozzájuk, bográcsozunk, ilyesmik...
2012. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi este iszunk a haverokkal, otthoni dolgok után. Igaz volt már hogy hajnalban értünk haza, de kit érdekel? Másnap ugyanúgy felkelünk és megyünk dolgozni... Kicsit fáradtabbak vagyunk de két kv-val többet legurítunk és minden happy...
2012. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!