Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megbeszéltük, hogy barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbeszéltük, hogy barátok leszünk, miért szakadt meg a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit 3 éve ismerek és egy idő után én többet akartam barátságnál és egy darabig úgy tűnt, hogy ő is, sőt ezt szóban kifejezésre is juttatta többször is. Aztán egy idő múlva meggondolta magát vagy nem tudom mi történt, mert közölte, hogy ő mindig is csak barátkozni akart. Megbeszéltük, hogy akkor semmi gond, haverok maradunk, de most úgy 1 hónapra rá már nem is válaszol, nem keres, én meg értek a szóból, szóval megszakadt a kapcsolat. Ez miért van? Sajnálom, mert szívesen maradtam volna a barátja.
2012. máj. 29. 10:26
 1/10 A kérdező kommentje:
24/n
2012. máj. 29. 10:32
 2/10 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tippje, hogy egy pasi miért csinál ilyesmit?
2012. máj. 29. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert valójában barátnak sem akart :/ Bocs de ilyenek a férfiak,a legtöbb nő is!
2012. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy beparázott hogy szerelmes lehetsz belé és innentől kezdve úgy érezheti hogy a barátság se működne.


Az is lehet, abba gondolkodik, hogy ha párja lesz, akkor kellemetlen helyzet alakulhat ki, szintén amiatt mert úgy véle te szerelmes vagy belé.


Esetleg már most összejött valakivel, vagy randizik és emiatt mivel szintén tudja hogy tetszel neki érzéseid vannak jobbnak látja ha nem találkoztok.


Kérdés: Tényleg szerelmes vagy belé, vagy csak egy fellángolás volt? Tudnál csak a barátja lenni, nem zavarna teszem azt ha összejönne valakivel?

2012. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért furcsa, mert nagyon jó barátok voltunk eddig és egyre szorosabb lett ez a kapcsolat. Nemrég ő is azt mondta, hogy nagyon kellek neki és ne csak barátság legyen többet. Igen, beleszerettem, de egy idő után tudnék a barátja lenni, ahogy eddig is, végülis a 3 év alatt végignéztem pár kapcsolatát úgy, hogy sosem volt számomra közömbös, csak ez az érzés erősödött és azt hittem benne is. Ezért nem értem ezt az egészet.
2012. máj. 29. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:

hány éves a pasi amúgy?


lehet, h barátnője lett, a csaj meg nem nézi jó szemmel, hogy van egy lány barátja is.

2012. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
32 éves és tuti nincsen barátnője, tehát nem emiatt van. Nem gondoltam, hogy egyik pillanatról a másikra majd beszélünk, mivel nem ilyen volt a kapcsolatunk, mindent meg tudtunk beszélni és jelenleg meg azt, hogy barátok maradunk. Ezért vagyok ennyire kibukva, mert ennyire nem ismerhettem félre.
2012. máj. 29. 14:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Plusz külön jó, hogy unokatesóm jóbarátja, így mindenképp találkozunk előbb-utóbb.
2012. máj. 29. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:

mondjuk volt egy hasonló sztori barátnőmmel, hogy megismert egy srácot, és minden klappolt, de a srác kijelentette, hogy legyenek barátok. mindent meg tudtak beszélni, olyan intim volt közöttük a kapcsolat tényleg, mintha egy pár lettek volna, de a srác valamiért mégis ragaszkodott a barátsághoz. végül barátnőm 2 év után megunta, és bepasizott, nem várt rá.


lehet, h srácnak "túl elérhető" vagy, vagy nem tudom. vagy csak nem akar komoly kapcsolatot. próbáld ki, h berúgtok, részegen rámászol, és ha másnap sem akarja, akkor van mire fognod, a piára ;-))

2012. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A viszonzatlan szerelemtől sak úgy lehet megszabadulni hogy az adott féllel megszakítasz minden kapcsolatot.
2012. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!