Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lány név tetszik...

Melyik lány név tetszik nektek ezek közül?

Figyelt kérdés

Kornélia, Aurélia, Emília, Polett,


Nekem a Polett nagyon megtetszett..


2012. júl. 29. 13:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

és ha nem magyarosítva adod?

Polette

Napóleon húga volt Polette aki később Pauline lett... :)

2012. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
úgy még jobb..ha lehet..:D
2012. júl. 29. 14:38
 23/35 anonim ***** válasza:
lehet :)
2012. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Emília az, ami szimpatikus ezek közül. A Polett olyan molett.. viccen kívül sztem nem túl jó hangzású, bocsi, nekem ez a véleményem.
2012. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
Danette Duett
2012. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Nekem a Kornélia az egyik kedvenc lánynevem. Mint Nelli vagy Lia. Az Emília mint Emi vagy szintén Lia. Tetszik. :)

A másik 2 nem tetszik.

2012. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Felsoroltak kozul: Emilia. Vagy meg Kornelia is ok. A tobbi gaz.
2012. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Emília,Kornélia
2012. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Polett:idegen hangzása van,nekem olyan semmilyen név.Egy játékbabát tudok elképzelni Polettnak.Hülyén hangzik felnőttként,hülyén hagzik gyerekként.Nem egy komoly,nőies név,nekem egy tramplis emberre vall.A Poli becézés meg nagyon babás.

Kornélia:túl hosszú,4 szótagból áll,nem tudom,hogy lehetne becézni úgyhogy ne a férfi változat beceneve legyen,mert az nagyon megtévesztő tud lenni,és elég rossz,ha a lányodról beszélsz,és mindenki fiúnak hiszi,talán Lia becézés,de az egy másik önálló név.

Aurélia:nem tetszik idegen hangzása van,öreges,túl hosszú,becenevet nem tudok,olyat pláne nem,amiből a gyerek neve is kiderül.Elég kellemetlen a játszótéren 20-szor kiáltani,hogy Aurélia,mert a Kornéliához hasonlóan nagyon hosszú.

Emília:nagyon szép név,komoly.El tudom képzelni felnőttnek,kislánynak egyaránt,lehet becézgetni,az Emi becézés aranyos,de az Emili sem rossz.Szép lesz a diplomaosztóján és bárhol máshol.Nagyon nőies,kecses név,amit bátran viselhet.Nem a mai elcsépelt nevek közé tartozik,de modern,kedves név.

A véleményemmel senkit nem akartam megbántani!

2012. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Kornélia vagy még Emília, a többi nem
2012. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!