Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu szerint a mostani bulijai...

Anyu szerint a mostani bulijaim igen durvára szoktak sikerülni vajon igaza van vagy ezek csak egészéges fiatalos hülyülések? Többi lennt

Figyelt kérdés
Olyan dolgok estek meg velem egy-egy hétvége során hogy a térdműtétem előtt 4 nappal kiugrottam egy erkélyről hátul letolt gatyával csináltak rólam képet meg olyan is volt hogy kiszedtünk egy táblát a faluba megállítottak a rendőrök és megbüntettek 20 000-el. Ezek tényleg durva dolgok vagy csak egyszerű fiatalos hülyeségek?

2012. júl. 30. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Az semmi, az osztálytársam felállt órán az asztalra muszlimnak beöltözve és a Koránból idézett, aztán elkezdett ordítani a tanárral,m hogy miért nem engedi gyakorolni a vallását, akár fel is jelenthetné.

Ja meg egyszer valaki pizzát rendelt, és a futár beadta az ablakon:D

Meg egy másik fiú egy lófejben ülte végig az órát

meg úgy alapból az osztály 60%-a végig be van szívva:D

kőrösi<3

2012. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez már nem fiatalos hülyülések, én is voltam gyerek, de ilyet nem engedtem meg magamnak. Erre akkor fogsz rájönni, amikor a rendőr nem csekket ad, hanem előzetesbe kerülsz, ahol a kisebbség kicsit közelebbről fog megnézni. Addig változtass ezen, amíg még lehetőséged van rá, különben priusszal kereshetsz munkát, ami a mai világban nem kecsegtet sok jóval.
2012. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

" meg olyan is volt hogy kiszedtünk egy táblát a faluba megállítottak a rendőrök és megbüntettek 20 000-el" - közuti táblát? Mert akkor kezet csókolhatsz a yardoknak - viccen kívül - csinálhattak volna belőle bűnügyet is:


A közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény


184. § (1)462 Aki közlekedési útvonal, jármű, üzemi berendezés vagy ezek tartozéka megrongálásával vagy megsemmisítésével, akadály létesítésével, közlekedési jelzés eltávolításával vagy megváltoztatásával, megtévesztő jelzéssel, közlekedő jármű vezetője ellen erőszak vagy fenyegetés alkalmazásával avagy más, hasonló módon a vasúti, légi, vízi vagy közúti közlekedés biztonságát veszélyezteti, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés

a) öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény súlyos testi sértést,

b) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény maradandó fogyatékosságot, súlyos egészségromlást, vagy tömegszerencsétlenséget,

c) öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény halált,

d) öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény halálos tömegszerencsétlenséget

okoz.

(2a)463 Aki az (1) bekezdésben meghatározott bűncselekményre irányuló előkészületet követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2012. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem durva, csak nagyon gáz. :)
2012. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Mi is elloptunk egy behajtani tilos táblát, úgy be voltunk rúgva, nem is emlékszem az egészre, csak másnap ott volt a teraszon. Kicsit kiakadt keresztapu, aki rendőr. :D


Letolt gatyás csoportképet a fiúk sokat csináltak, segg tablónak hívtuk..


Á meg annyi mindent csináltunk, aztán mindenkiből normális felnőtt lett.


Ez még mindig jobb annál, mintha telefonokat húznál le másoktól, megvernéd, meg kizsebelnéd őket, vagy beléjük kötögetnél.


Jó a tábla felnőtt fejjel csúnya dolog, de szerintem sokan akartak már otthonra egyet, csak nem mindenki elég részeg/bátor/hülye ahhoz, hogy el is lopja.


Inkább most, mint felnőttként csinálj ilyeneket.

2012. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Anyádnak igaza van. Nehogy már ilyenek kelljenek ahhoz, hogy jól érezd magad.

A térded miatt meg szimplán hülye vagy, majd ha 40 évesen már vasak tartanak össze, te se ugrálsz.


Vegyél vissza magadból, mert ezektől nem jó fej leszel, hanem baromi gáz. Gondolom olyan 16 lehetsz...

2012. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

"Jó a tábla felnőtt fejjel csúnya dolog, de szerintem sokan akartak már otthonra egyet, csak nem mindenki elég részeg/bátor/hülye ahhoz, hogy el is lopja.


Inkább most, mint felnőttként csinálj ilyeneket."


Nem csúnya dolog, hanem balesetveszélyes! És semmikor se csinálj ilyet! És ha a hiányzó tábla miatt valaki megsérül vagy meghal?

2012. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Súrolja a bűncselekmény fogalmát. Ha ezen az úton haladsz, a dutyiban kötsz ki pár éven belül. Fogdd vissza magad!
2012. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
5-ös: a kérdezőnek annyi köze van a felnőttséghez, mint pingvinnek a Szaharához.
2012. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

5-ös vagyok, nektek meg az értő olvasáshoz nincs közötök


Ha nem tűnt volna fel am block az egészre értem, hogy inkább most csináljon ilyeneket, úgy mint lefényképezni a seggét stb.


Nem azt írtam, hogy lopjon táblát nyugodtan.

2012. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!