Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban élők/házas...

Komoly kapcsolatban élők/házasok, ti jártok a párotok nélkül szórakozni/bulizni? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Csajbulikra, kanbulikra gondolok.
2012. júl. 31. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

1 évben egyszer van ilyen, ami konkrét buli. De ehhez közrejátszik, hogy nem is lenne kivel elmennem, ha lenne, talán havi egyszer elmennék. Sima városjárós-soppingolós baráti találkozások vannak 2-3 havonta.

Az igazság az, hogy mióta együtt élek valakivel, annyira nincs is nagy kedvem kimaradni, inkább vele lenni minél többet.


24N

2012. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon változó a beosztásom, így van olyan, hogy este sem lehetek otthon. A páromnak szoktam mondogatni, hogy menjen el, ha szeretne, de ő ragaszkodik hozzá, hogy majd ha mindketten tudunk, akkor fogunk szórakozni. Tehát lényegében a kérdésre a mi szemszögünkből a válasz az, hogy nem.
2012. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

10 éves kapcsolat. Barátnős kávézás hetente-2 hetente, pasis sörözés szintén. bulizás nem igazán van azt inkább együtt hasonló az ízlésünk stb..-Baráti kör is kb azonos...



évente van egy csajos tollas bál akkor van egy kis buli is...

2012. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

még nem volt gyerek addig néha néha eljártam bulizni, azóta nem megyek, mert nincs időm ás inkább a párommal vagyok, barátnőkkel hetente kéthetente mikor, hogy jön ki találkozok minimum egy fél napot velük töltök.


A párom el el jár bulizni, nem discóba hanem ilyen munkahelyi bulikra, az is változó hogy van, van mikor 3 hónapig folyamatosan van mikor fél év is kimarad.

2012. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én eddig 1x voltam komolyabban bulizni a párom nélkül. (2 éve vagyunk együtt) Barátnőzni sűrűn eljártam, szinte hetente. Ő nem megy mert hozzám költözött egy másik városból, szóval neki itt nincsenek úgy barátai akikkel eltudna menni. De ezenkívül vannak a közös barátaink, velünk néha-néha leülünk egyet sörözni, dumálgatni.
2012. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
beszélgetős-beülős 2-3 hetente, bulizás (együtt) havonta egyszer, külön nem voltunk még de így jó nekünk, nem vagyunk végig egymás seggébe, de még is együtt vagyunk
2012. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen, havonta párszor. Bár inkább én vagyok, aki jobban eljár, barátnőkkel, haverokkal sörözni, borozni.

Igen, haverokkal. Ugyanis szakmámból adódóan van jó pár férfi haverom. Táncolós bulira ritkán járok, feszélyez. Inkább beülünk és kitárgyalunk pár dolgot.


Párom megbízhat bennem, nem szokott féltékenykedni.

2012. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja és nő vagyok, 27 éves.
2012. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5 éve együtt, 2 hónapja házasok. Általában havonta 1-2 alkalom, mikor a csajokkal beülünk valahova sörözni egy kicsit lazítani, páromnak szintén havi 2-3 alkalom. Egyre inkább a grillezős, összeülős bulikat szeretjük, hisz a környezetünkben a legtöbb pár már házas, így mindenki ehhez alkalmazkodik, így összejárunk. Így megfelel mindenkinek :) együtt ritkán megyünk, mert másféle bulikat kedvelünk.
2012. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, néha az is kell. Kb. félévente 1x-2x.
2012. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!