Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van lelkiismeret...

Jogosan van lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
A párommal pár hónapja vidékre költöztünk, és vettünk fel egy kis hitelt, hogy felújítsuk a helyet ahova megyünk. Mostanra, így "éles helyzetben" kiderült, hogy nem tudunk meglenni egymás mellett, vagyis én nem birom ezt így tovább. Bárkinek mondtam a problémáimat, teljesen jogosnak tartotta, hogy menni akarok, de most nagyon szarul érzem magam, hogy felvettük a pénzt, eljöttünk 100km-re és én lelépek. De ha nem megyek el, akkor depressziós leszek, már most kezdek az lenni... :( De annyira úgy érzem, hogy szemétség, hogy lelépek...

2012. júl. 31. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fizessétek közösen a hitelt. :) Az tisztességes megoldás.
2012. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen szemétség. fizessétek közösen.
2012. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Nem lehet megoldani?
2012. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ez nagy szemétség lenne kivéve ha segítenél neki visszafizetni a hitelt
2012. aug. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet megoldani a problémát. Éppen azért megyek el, mert elegem van abból, hogy nő létemre én tartom el a páromat, és se ételbe, se semmibe nem száll be anyagilag, sőt még a cigarettáját is velem veteti meg. Ez így megy amióta ideköltöztünk, hiába beszélek vele, nem változik semmi... És ahelyett, hogy cserébe segítene vagy valami, trehány, bunkó, sokat iszik, és vadidegeneket képes idehozni este...
2012. aug. 2. 19:38
 6/6 anonim válasza:

Én látatlanban azt mondanám, nem is annyira nagy szemétség. Persze, kicsit az, de ő mit tesz érte, hogy jobban érezd magad? Közöld vele a helyzetet és a terveidet, szerintem is segíthetsz neki visszafizetni, de ennyi? Fizeted majd évekig a távolból, pedig már semmi közöd sem lesz hozzá?

Nem is tudom, talán jobban át kellett volna gondolni ezt a hitel-dolgot.. az ember nem két hétre veszi fel

2012. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!