Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalna a házastársatok,...

Ha megcsalna a házastársatok, szeretnétek tudni róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 10:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
12%
Nem szeretném tudni, és nem is bánnám. Szerintem a monogámia nem egészséges az embereknek évtizedekig.
2012. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
12%
Nem szeretném tudni. Nem örülnék neki. De az igaz, hogy az ember nem egy monogám faj.
2012. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de tőle. Bekavaró idegenre nagyon ideges lennék - idegen alatt értek most mindenkit, aki nem vesz részt a párkapcsolatomban.
2012. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 intrepid ***** válasza:
2%
Nem vagyok kiváncsi rá, és Ő se szaglásszon utánam. Amit nem tud az ember, az nem fáj. A telefonomban alig van női név, ami meg van, az mind hivatalos. Majdnem minden női keresztnévnek van férfi hasonlója, Kapcsolataim tudják, hogy nős vagyok, és nem is akarok elválni, ők nem buktatnak le.
2012. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hogy el tudjak válni. Nekem ez nem fér bele a házasságba.
2012. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%
Naná! Nehogy már büntetlenül megússza, ha egy hazug, aljas, kétszínű szemétláda!!
2012. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szeretném tudni tőle. Mi meg is egyeztünk hogyha meg is csaljuk a másikat, azonnal elmondjuk.

Hiába fájna, hiába érezném megalázónak, de szeretném tudni hogy eltudjak válni és olyan embert keresni aki megbecsül.

2012. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Engedelmetekkel most akkor nyilatkozom: ha feltenné nekem a Jóisten a kérdést, hogy mit szeretnél, drága koma, egy kedves, normális, szerető feleséget, aki esetleg félrelép, de te nem tudsz róla és éltek tovább boldogan, vagy egy féltékeny szörnyeteget, aki soha nem lép félre, de a bizalmatlanságával, féltékenységével tönreteszi az egész életedet, AZONNAL AZ ELSŐT VÁLASZTANÁM! És vasárnaponként vinnék is valami kis pénzecskét hálából a perselybe!
2012. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy van 3. típus is...
2012. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!