Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hanggal a fejemhez...

Nagy hanggal a fejemhez vágta, ha megcsalna, úgy sem tudnám meg. Talán tapasztalat?

Figyelt kérdés

volt, hogy belenéztem a gépébe, milyen oldalakat nézett eddig (tudom nem szép dolog, de a kapcsolatunk elején így tudtam meg pl, hogy társkeresőzött! balhé volt, elmúlt, de a bizalmatlanság megmaradt)

nos ez miatt el kezdett velem üvöltözni, amit lezárt a kérdésben szereplő mondattal és rendkívül fölényes hangsúllyal adta elő.

én meg nem tudom hova tenni ezt a reakciót...


2012. ápr. 21. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyelőre nincs semmi konkrét bizonyíték. Amúgy egy kapcsolat, elég rossz lehet ha ilyenek felmerülnek, és ilyen stilusban.
2012. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nálam az kiverte volna a biztosítékot,hogyha a kapcsolat elején társkeresőzik.Ez nem jó jel.Én lehet,hagytam volna a francba ezt az embert.Szerintem amég nem talál jobbat,veled van.Legalábbis az én tapasztalataim alapján ezt mondom.
2012. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem is értem, hogy honnan merült ez fel benne.

ilyenek miatt nem tudok bízni benne.


volt amikor a 4-esen emlegette a k*rvákat.

és ő sokat van úton...

eddig nekem eszembe sem jutottak az útszéliek. de neki igen..


nem tudom mit higgyek erről az emberről, mert nem csillogó szemekkel néz rám, hanem üvöltve ilyeneket vág a fejemhez.

2012. ápr. 21. 18:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsodád neked ez az ember? Hozzád vagy kötve? Ő melleted él, de nélküled. Azt csinálja, amit akar.
2012. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem leég egyértelmű ezek után...
2012. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*elég
2012. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a vőlegényem...
2012. ápr. 21. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem pedig azért vágta ez ilyen durva módon az arcodba, mert már idegesítette hogy állandóan bizalmatlan, féltékeny vagy.

Ez kiidegeli ám az embert egy idő múlva és elszakad az a bizonyos cérna.

Amúgy meg igaza van, ha megcsalna, mégis honnan a fészkesből tudnád meg?!

Látod?

Jól felhúztad a bizalmatlanságoddal, pedig valószínű teljesen ártatlan a fickó.

De te még mindig a saját igazadat keresed, a saját rögeszmédet hajtod hogy: biztos megcsalt? Tapasztalat? stb....


hagyd már ezt abba!

Teljesen tönkreteszed a kapcsolatotokat!


Ha eddig nem csalt meg, akkor ezzel a viselkedéssel fogod abba az irányba hajtani magad mellől.

Mert az ilyen típusú nőktől a férfiak fejvesztve menekülnek.

2012. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


a vőlegényem..."


A jelek alapján lehet, hogy hamarosan csak a "volt" völegényed lesz....

2012. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak amikor anno megláttam, hogy társkeresőn volt, akkor is ugyanígy ordibált...
2012. ápr. 21. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!