Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg idős szüleim...

Hogyan oldjam meg idős szüleim problémáját?

Figyelt kérdés
Àllandóan veszekednek. Èdesapám 80 éves és eldugdoss a pénzét. Sajnos már az értékével sincs tisztába. Àllandóan ráfogja anyukámra hogy ellopta, aki tagadja így elkezdenek egymással üvöltözni és az is előfordult, hogy apukám megfenyegette hogy rátámad. Sajnos muszály vagyok mindennap hallgatni őket mert itt laknak a szomszédban.. Elképesztően utálják egymàst.. már tanácsoltam hogy rakja be a pénzét a postán, de nem akarja.. Mit tehetnék?
2012. aug. 2. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Ilyenbe már nem érdemes belefolyni. Bár nem értem, hogy anyud, miért lopja el?
2012. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem az anyukája lopja el.
2012. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor te?:D
2012. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor apud eldugja és azt hiszi, hogy anyud ellopta? Hát nyiss egy bankszámlát és tegyétek rá. Vagy vigyétek be a banka és kössétek le. De minek dugdossa el?
2012. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lopja el csak apukám vagy nem találja vagy nem is tudja mennyi pénze van.. nehéz kimaradni mert anyukám naponta többször is átjön és panaszkodik vagy kéri hogy beszéljek apukámmal.. már megőrülök tőlük. A múltkor hajnali 5-kor a veszekedésükre keltünk a családommal.. :(
2012. aug. 2. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
ez egy betegség, van rá gyógyszer csak az a probléma hogy azt hiszi az illető hogy mindenki ellene van és nem fogja beszedni. már találkoztam én is ilyennel azt hiszik hogy ellopják a pénzüket, meg ők mérgezett kaját kapnak, bejár hozzá éjjel a szomszéd ijesztgetni, ha ápolót fogadtok mellé őt sem fogadja el hiszen ő is ellene van. ez csak rosszabb lesz nekem már sajnos van ilyen tapasztalatom és nem irigyellek azért ami vár még rátok.
2012. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez apukádnál szerintem alzheimer kór, gyógyszerekkel kicsit lehet karbantartani, de sajnos a tapasztalat, hogy egyre rosszabb lesz, idővel intézetbe lehet adni, mert ön és közveszélyes lehet.
2012. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!