Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem...

Miért van az, hogy úgy érzem ha a szüleim erőszakosan pénzelnek akkor meg akarnak engem vásárolni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt látom. akkor is pénzelnek ha szinte kevés van nekik hiába mondom nekik hogy nem kell akkor is pénzelnek. Ezzel mi a céljuk? Én úgy érzem "meg akarnak engem vásárolni" hogy a lekötelezettjük legyek.


Ha meg én akarok segíteni rajtuk mert rosszul állnak anyagilag, egyszerűen elutasítsák.


Később meg visszahallom tőlük eddig csak kaptam de még nem adtam haza, nem segítettem semmit. Egy kiló kenyeret nem voltam képes hozni.


Mire megy ki a játék ilyenkor?


2012. júl. 31. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem fogadnám el a pénzt a helyedben és ennyi. A nagymamám is hasonló típus, mondott olyanokat, hogyha nem fogadjuk el, akkor többet ne is jöjjünk, stb. Viszont ha a nyugdíjának a felét adja nekünk, az már kicsit zavaró!

Mi rendszeresen otthagytuk a szobában valamelyik tárgy alatt. Mire észrevette még rég 200 km-vel arrébb jártunk, ha nem vette észre, akkor apu este, amikor hazaértünk mondta el neki, hogy ott van a pénz valamelyik vacak alatt.

Az utóbbi 1-2 évben már ez sem működött, anyuék eltették a pénzt és összegyűjtötték. Most hogy otthonba költözött, nagyon jól jött, tehát vissza forgattuk rá a saját pénzét gyakorlatilag!


Hogy mire megy ki, azt nem tudom, de miért nem vásárolsz olykor be nekik, ha már ezt hallod vissza?

2012. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól érzed, durva játszmáról van szó, amiben te vagy az áldozat. A többit leírom magánban.
2012. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!