Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 35. születésnapjára...

Barátnőm 35. születésnapjára szeretnénk egy kisfilmet csinálni. A snassz, "boldog születésnapot" helyett milyen vicces, kedves dolgot lehetne mondani, csinálni? 20L

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 21:55
 1/3 anonim válasza:
71%
Én a legkedvesebb nagybátyámat egy szülinapi versel szoktam meglepni. Sajnos messze lakom tőle, így ez a legáltalánosabb. Viszont ha találkozunk, akkor valami olyan dologgal lepem meg, amiről tudom hogy szeretne olyat, vagy szüksége lehet rá. Ha ilyet nem tudsz érdemes valami kis poénos dologgal meglepni őt. Nekem mindig bevállt.
2012. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egyszer véletlenül részese voltam egy ilyen baromi jó szülinapi meglepinek. :)

felírták egy nagy kartonlapra szép betűkkel, h Boldog születésnapot Peti! és megkértek járókelőket, hogy tartsák a táblát, miközben csináltak róluk egy fotót. annyi fotó készült ahány éves a fiú, aztán készítettek belőle egy PPT, vagy videóvetítést.

én is meg fogom ezt csinálni a páromnak a 25.re :)


a videó alá betehetsz valami vidám zenét, vagy a kedvenc nótáját.

2012. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omba ***** válasza:
Csinálj kis riportokat a barátaival, rokonaival, kinek mit jelent, mit szeret benne, mi volt jó vele...
2012. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!