Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok mondani lánybúcsúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani lánybúcsúra a menyasszonynak ötletes, vicces de hasznos ajándékot?

Figyelt kérdés

Sok-sok ötletet várok:-)

5000 forintig kb.


2012. márc. 30. 10:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és semmiféleképpen nem a nemi életre utaló ajándékot keresek!
2012. márc. 30. 10:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tesómnak nagyon jópofa (és szalonképes) lánybúcsút szerveztünk. A vőlegény segítéségvel összeírunk 30-40 kérdést róla, kettejükről, és ha a hugom jól válaszolt, választhatott a 'szuper' ajándékok közül.

Volt pink boa hozzá illő rémes rúzzsal és körömlakkal, tanga, nyanyabugyi, fakanál, mini szexkézikönyv és szakácskönyv stb.

A végén el kellett adni (kifestve, beöltözve) 2 csokor petrezselymet a Király utcában. Nagyon jól szórakoztunk, anyukám is ott volt + sok barátnő. Nekem előtte volt az inszeminációm, nagyon kellett vigyáznom magamra, de még így is szuper élmény volt.

2012. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kolléganőm mesélte, hogy ők a barátnője lánybúcsújára titokban befizettek egy rúdtánc-tanfolyamra (gondolom inkább csak ízelítő), elment 5-6 csaj, és remekül szórakozott. Utána iszogattak-táncoltak valahol, jól telt az este.
2012. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.

én is inszemes voltam. Sikerült a baba?

2012. márc. 30. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére elsőre, már 2 éves múlt a fiam. A hugoméknál útban a 2.!! :)
2012. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok, nálam a második sikerült duplán:-)


Várom még az ötleteket:-)

2012. márc. 30. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
én egy szexis fehérneműszettet kaptam
2012. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!