Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járhatok a "mostohatesómmal"?

Járhatok a "mostohatesómmal"?

Figyelt kérdés

Anyukámnak új barátja van. Tegnap mutatta be (fél éve "vannak együtt"). Mesélt a férfi, és szóba került a fia. Mutatott róla képet, és sajnos az a fiú az akivel már pár hete randizgatunk. Ez gáz? Anyukám nagyon kiakadt azt mondta azonnal felejtsem el azt a fiút.

16/L (A fiú 18 éves)


2009. júl. 18. 18:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
ez tök durva.egyébként járhatsz vele mert bajotok nem lesz belőle.csak hát fura.
2009. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem ilyen csak a filmeken van... Miket nem hoz az élet? Szerintem is járhatsz vele, csak az lenne ciki, ha szakítanátok, és utána együtt kéne élnetek.
2009. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Mért lenne gáz? Ilyen alapon te is mondhatnád anyukádnak, hogy ő felejtse el a barátját. Nem is értem. Inkább mókás az eset, így még négyesben is tudnátok közös "családi" programot csinálni. Lehet, hogy anyukád attól fél, hogy ha te majd valamikor összeveszel a sráccal, akkor az az ő kapcsolatának is a végét jelentené? Vagy fél, hogy kibeszélsz családi titkokat? Nem nagyon értem, de nem szép tőle.
2009. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Zümy ***** válasza:
100%
Kicsit furi,de járhatsz.Csak a mostohatesód.Beszéld emg anyuddal,hogy szereted stb .Remélem megérti,sok sikert:)
2009. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ha anyukám és a pasija összeházasodnak, mi mostohatesók lennénk. Egyébként mikor megláttam a képet a pasi fiáról, én is azt hittem hogy csak a filmekben van ilyen. De sajnos nem. Mikor anyukám mesélt a barátjáról, nem foglalkoztam vele h azonos a vezetéknevük mert hát minden 5. embernek ez a vezetékneve.
2009. júl. 18. 18:53
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen, az meg a másik ha szakítunk utána meg össze kell költöznünk anyuék miatt. Szomorú vagyok :(
2009. júl. 18. 18:55
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Ha a mamád csak jár a pasival és nem terveznek összeköltözést, pláne házasságot, akkor járhatsz a sráccal. De ha hosszútávú terveik vannak, akkor nagyon gáz. Képzeld el, hogy jársz a sráccal és sok minden történik veletek. Egyszer csak összeköltöztök és onnantól a srácból "féltesó" lesz. Szerintem tök gáz.
2009. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vérségi kötelék, attól függetlenül, hogy a környezet biztosan furcsán reagál, majd megszokják.

Anyukád véleményét kikérted? És a srác mit szólt?

Fő az őszinteség..

2009. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Anyukám szerelmes, és ő szeretne még egyszer férjhez menni. Az apukám 8 éve meghalt egy autóbalesetben. :( Azt mondta hogy 7 év gyász elég volt, azóta kezdett el ismerkedni, és megismerni ezt a férfit. Még csak 35 éves.
2009. júl. 18. 19:01
 10/31 A kérdező kommentje:
Anyu azt mondta felejtsem el a srácot. A srácot is zavarja..:S
2009. júl. 18. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!