Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme?...

Szerintetek van értelme? Járhatok sikerrel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy önéletrajzzal beállítok éttermekbe, kávézókba, hogy van-e akármilyen munkalehetőség. Egész nyáron interneten böngészek állások után és már nagyon unom, mert semmi nincs.
2011. júl. 30. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Merész húzás, de vesztenivalód nincs, ha szerencséd van, még el is könyvelik, hogy határozott vagy :)


Sok sikert!

2011. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki valahol, ha nagyon hülyének néznek ne folytasd, ha nem akkor pedig menj beminél több helyre:D:P Amúgy az ilyen nagyobb cégeknél felénk így szokták hogy besétálnak és megkérdezik a portán hogy hova kell ilyen esetben menni és otthagyják az önéletrajzukat valamelyik fejesnél. Ha már jobb nincs én biztos megpróbálnám:)
2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ!Próba cseresznye!:) Mi ezt nem tudhatjuk!...Amúgy neten én sem találtam még...És miközben itthon gubbasztunk a gép elött lehet vár ránk valahol egy szabad állás!:)
2011. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

23:54 vagyok!

Senki nem néz hülyének!Én is ezt csináltam!Nincs abban semmi szégyen hogy munkát keresel!!!!

2011. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még gimi alatt csináltuk ezt az egyik barátnőmmel,még tavasszal bejártunk minden környéken lévő lehetőséget és bizony nyárra mindig akadt valami :)Sok sikert!:)
2011. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kúrvára semmi értelme nincsen, de legalább formában tart
2011. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám! miért ne? becsülöm az akarásodat! aki dolgozni akar, fog is:) nem azt mondom, hogy egyszerű munkát találni, és nem is garantált a siker, de te legalább próbálkozol:) Sok sikert kívánok! egyébként én is csináltam ezt:)
2011. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!