Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem férjem kifelé...

Úgy érzem férjem kifelé kacsintgat házasságunkból, biztos van köztetek olyan hölgy vagy férfi aki már tapasztalt ilyen érzést. Mi az ami feltűnő volt párotok viselkedésében?

Figyelt kérdés

Lassan a 35. házassági évfordulónkat ünnepeljük, boldognak kellene lennem, de sajnos nagyobb az aggodalom, a félelem, mert úgy érzem megjelent valaki férjem életében. Nem gyanúsítom semmivel, nem állok elé mondva csinált történetekkel, hogy belebukjon, egyszerűen csak figyelem Őt és azt tapasztalom, mintha volna valaki.

Rengeteg emberrel találkozik a munkájából adódóan, köztük nagyon sok a nő. Már 2 évvel ezelőtt is tapasztaltam ilyet, sajnos akkor igazam volt, de el kell higgyem, hogy nem alakult ki köztük szorosabb kapcsolat. Azóta rágom magam, hol neki lódul a fantáziám és beképzelek minden baromságot, hol tudom a gondolataimat uralni és rendet teszek magamban. Még az a szerencse, hogy ebből a saját elmém szüleményével vívott csatából a párom semmit nem vesz észre. Tudom, hogy ez így nem helyes, rá kérdezni nem merek, hiszen mindenki tudja a választ, mi lenne. Mi tévő legyek?


2012. aug. 3. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves a férjed és milyen munkakörben dolgozik? Attól nem kell félned, hogy elhagy téged, mert 35 év hosszú idő. Egy kis fiatal csitriért úgysem adná fel a biztonságot.
2012. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 omba ***** válasza:
100%

Hát, nem nagyon értem, hogy azon kívül, hogy eszedbe jutott, mi erősíti ezt a gondolatot?

Ha jól értem, két éve is volt ilyen gondolatod, de az se igazolódott be?

2012. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Álmodozó típus lehet a férjed, most éli a 2. gyerekkorát.
2012. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Tapasztalataim szerint nagyon sok az olyan férfi, aki a kapuzárási pánikban felrugja az akár 35 éves házasságát is. Ilyenkor egy szerelmes férfi se lát, se hall. De nem kell rögtön rosszra gondolonod amennyiben veled rendes, beszélgettek és lényegileg a kettőtök közti szokások nem változtak meg. Utolsó mondatodra: a kifelé kacsintgató férfi nagyon is megváltozik. Titkolózik, kimaradozik, több illatszert használ, többet törődik a külsejével, esetleg kevesebb pénzt ad haza, stb.
2012. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 omba ***** válasza:
46%

Én két hosszú kapcsolatomból léptem ki másik nő miatt, - SEMMIT nem vett észre egyik nőm se!

Több illatszer, új nyakkendő? - szamárság. Engem úgy fogadjon el valaki, ahogy vagyok, - vagy ne!

2012. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Férjem 56 évesen az országot járja. Azért félek a csitriktől mert 2 évvel ezelőtt egy akkor 33 éves nő kötötte le minden figyelmét. Számomra akkor a legdurvább az volt amikor kiderült, hogy kettejük kapcsolattartására rendszeresített telefonjuk volt (van?),véletlenül bukott le vele, nem tudott mellé magyarázni, de mert más tény nem volt, így minden továbbit tagadni tudott. Ezt a kapcsolatot azzal jellemezte, hogy a nőnek a férjével iszonyú rossz a kapcsolata és az én férjem annyira jó lelkű, hogy szinte lelki társa lett. Ez, hogy az a másik a lelki társa lett kiszakította a szívemet a helyéről.
2012. aug. 3. 18:06
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Gondolkozz el azon, hogy milyen a férjed alaptermészete, jelleme hogyan viszonyul a családjához, gyerekeihez (ha van).
2012. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
A leírásod alapján a férjed vagy egy szemétláda, vagy patologikus eset. Ezt neked kell tudni eldönteni, te ismered.
2012. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ő nagyon-nagyon közösségi ember, igényli azt, hogy mindig legyen körülötte valaki, valóban jó szívű, mindenkin segít akin csak tud. Én így ismertem meg, eleinte furcsa volt, nehéz volt, de elfogadtam, hogy ilyen és nem állok elébe azzal, hogy elég volt a mások pátyogtatása. Legyen az akár fizikai jellegű, akár emberi. Viszont érzem a különbséget.
2012. aug. 3. 18:19
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Az országot járja, kamionos?
2012. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!