Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy rossz, de hosszú kapcsolatból kiszáll a férfi az új hölgy miatt?

Figyelt kérdés

Kb ebben a helyzetben vagyok. 4 éves kapcsolata van a férfinak, de nem érzi jól benne magát.


Szeretném addig válaszút elé állítani amíg nincsenek komolyabb érzelmek.


Amúgy a pasi 31 éves sem gyerek sem semmi.


Természetesen nem találkozok vele többet, ha nem dobbant a régi mellől.


Vagy ilyenkor mi a helyes megoldás?? Adjatok nekem tanácsot kérlek.


23N


2011. dec. 8. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
van esély rá, de pasitól függ.. anyám barátja nem vált el a feleségétől (feleségének valami betegsége álltiolag azért) de anyummal él együtt, már 15 éve együtt vannak
2011. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Gerinces ember nem keresgél úgy, hogy még a "rossz" kapcsolatában él. A fütyihuszár igen. A helyes megoldás: messziről elkerülni, nem bedőlni a rossz dumájának.
2011. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
De ki mondta, hogy rossz a kapcsolata? A férfi, aki épp le akarja rólad dumálni a bugyit... és te elhiszed? Jóhogy nem állít úgy eléd, hogy "jó otthon, de téged is kipróbálnálak" hanem mind azt mondja, hogy szakítani készül, de... és itt tetszőleges kifogásokat sorolnak.
2011. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo! Ez tipikus esete annak, mikor egy ferfi szeretot keres. Normalis ember eloszor lezarja a kapcsolatat, ha nem mukodik. Amugy meg azt mond egy ismeretlen, amit akar, te a tortenetet csak az o oldalarol ismered, igy az is lehet, hogy esze agaban sincs valtani, hanem kihasznalna teged szeretonek. Helyes megoldas: megmondani, hogy te csak olyannal kezdesz kapcsolatot, aki nem foglalt, mert az nem fair. Ha rendes ember, akkor megerti, ha nem, akkor nem erdemes vele foglalkozni.
2011. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, tessék már megnézni az Így jártam anyátokkal c. sorozatot. EGy "Barney"-nak dőlsz be!

A ffiak BÁRMIT képesek kimondani, ha meg akarnak dönteni! Ezek közül a legelcsépeltebbek és legolcsóbbak a "elhidegültünk - rossz a kapcsolatunk - X ideje nem volt szex - házsártos az asszony" klisék!

2011. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A férjemmel neten ismerkedtem meg. Mondta, hogy elvált két hete. Néztem a regisztráció dátumát, másnap volt. Előtte egy évig külön is éltek.

Hitelesebb volt így, mintha akkor keresgélt volna, amikor még próbálják az első feleségével eldönteni, hogy válnak-e.

Így fenntartás nélkül elhihettem, hogy valóban rossz volt a házasságuk, hiszen már el is váltak, jogilag is, az elköltözés meg jóval korábban megvolt, csak a bíróság nem kapkodta el a válás lezárását.


Ezzel szemben korábban volt egy "nagy szerelmem" (utólag bruhaha..), akinek volt szerencsém párhuzamosan futni a barátnőjével. A lány rossz az ágyban, unalmas az egész, stb.

Meglepő módon néhány napja keresett meg egy közösségi oldalon, még mindig együtt van a "hűdeunalmas" lánnyal, immár 8 éve :) Ezek után képzelem, milyen rossz lehet neki mellette :) Csórinak memóriája sincs, mert ugyanazzal a szöveggel akart befűzni, miután végigvettük, hogy köszi, férjnél vagyok, tök jól érzem magam :)

2011. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ha már benne vagyok valamennyire akkor mi van? Állítsam választás elé? Vagy csak egyszerűen lépjek tovább? Mint írtam nincsenek nagyobb érzelmek(még).
2011. dec. 11. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, lepj tovabb, ne hagyd, hogy befuzzon. Ezek gyenge jellemek, SOHA nem fog kilepni a "rossz" kapcsolatbol magatol, viszont mindig mast fog keresni... A no meg tur, tur... Ha o keres meg, mondd neki, hogy amig kapcsolata van, nem mesz tovabb, es tartsd is magad ehhez. Nekem is volt ilyen, tudom, hogy nehez, de ez az egyetlen megoldas.
2011. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gyakori,és azért nem mert az emberek gyávák,akár férfi akár nő,és a férfiak legtöbbjének kényelmes a csicska feleség akit ugyan utál,de néha azért megdug mert nincs jobb épp,és melett van neki szeretőjük.Ritka aki gerinces,már aki gerinces az elválik,szakit és utána keres ujat...Mondjuk sokan a megszólás sár dobálás végett nem lépnek,én ne tudd meg mit kaptam mikor elhagytam az exemet aki megalázott,legjobb barátnőmmel,unokatesómmal is félrement,bántalmazott,élősködőtt rajatam,mikor elhagytam én voltam a k...a szemét és ő az áldozat,mondjuk akik támadtak mind posvány kapcsolatban éltek és irigyek voltak rám amiért váltani mertem...


Amúgy ha nem érzi jól magát szakitana,ezzel etet,közbe kénylemes neki így...Ne reménykedj,állisd válaszút elé ha hebeg,habog,hárít,vond le a következtetést...


29N

2011. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 4 éves kapcsolat mitől hosszú . Még manapság is hosszúnak tekinthető a 15-20 vagy azon felüli kapcsolatot. A 4 éves kapcsolat lehet egy udvarlás is.
2012. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!