Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól gondolom 16...

Szerintetek jól gondolom 16 éves fejel hogy inkáb késöb (amikor házasodni akarok) ne legyen ojan barátnöm aki csak azért van hogy a töbiek ne mondják hogy nincs senkim!?

Figyelt kérdés
Nekem ojan feleség nem kel akivel csak megvagyok! Meg csak nyávog nekem! Kérlek beneteket hogy ne mondjátok hogy fiatal vagyok, meg mad késöbb ez majd megváktozik meg stb!

2012. aug. 5. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
vedd feleségül inkább a Magyar helyesírás szabályait
2012. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem akarlak bántani de a helyesírásod maga a katasztrófa. Szóval itt a nyár elkezdhetnél gyakorolni mert mire érettségihez jutsz lehet ilyen helyesírással kiröhögnek. Szégyen lenne! Ez csak jó tanács. Na és a kérdésedre a válasz de igenis 16 éves fejjel nem tudhatod mit tartogat számodra az élet. Igenis van olyan lány aki nem csak azért lesz veled mert...

De ismétlem nem tudhatod még mi lesz és, hogyan. Nem kell túl sok elvárást állítani egyik ember számára sem, és nem kell egyik embert se teljesen megváltoztatni, hogy te igenis azt szeretnéd, hogy ilyen lenne meg olyan. Mindenkit el kell tudni fogadni olyannak amilyen. Te se vagy tökéletes neked is vannak hibáid amiket vagy észre veszel és korrigálsz vagy pedig nem teszel semmit se.

2012. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
20 szóból 17 helytelen, ülj le, egyes!
2012. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább nézd át a helyesírási szótárat.Amúgy jól gondolod,én is így gondolkodok.Bár a szöveg felét nem értem,mert tele van helyesírási hibával.OJAN
2012. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól gondolod. Olyan házasságnak nincs értelme, amiben csak elvagytok egymással. Meg egyáltalán párkapcsolatnak sincs úgy értelme (már ha komoly párkapcsolatot akar valaki).

A helyesírásra meg tényleg rágyúrhatnál.

2012. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tik tényleg enyire nézitek a helyes írást? Xd

Ezek szerint jól gondolkodom?

Megprobálok helyeseben irni!

2012. aug. 5. 14:40
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Mit izélitek már a helyesírása miatt? Lehet, hogy diszlexiás és azért nem tud helyesen írni.


Kedves kérdező, olyan barátnőd valóban ne legyen, akivel csak azért vagy, hogy mások ne kritizáljanak. De ha olyat találsz, aki tényleg megért, tudsz vele beszélgetni, bízol benne, megérti a senki által meg nem értett titkaidat - na, őt elveheted feleségül. A házasság persze sok kompromisszummal jár, de egy állandó, megbízható társ miatt megéri a sok lemondás. Ha a saját családodban nem ezt látod, akkor nehéz elképzelni, de vannak szerencsések, akiknél ez így működik.


A lényeg, hogy ne add fel az ismerkedést. Nem kell direktben barátnőt keresni, sőt, ne is akarj most szerintem ilyen jellegű, kizárólagos és mély kapcsolatot. Egyszerűen próbálj meg minél több lányt minél jobban megismerni. Így megtalálhatod az alkalmas személyt.

2012. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolod.

Meg "csak nyávog nekem!" - egy idő után elviselhetetlen lenne, ha csak azért lenne, hogy a "többiek ne mondják hogy nincs senkid"

Amikor találkozol majd valakivel, akivel ketten úgy érzitek, hogy együtt szeretnétek élni, jóban-rosszban kitartani egymás mellett - akkor majd ideje lesz a házasodásnak. Teljesen függetlenül attól, hogy a "többiek mit mondnak"

2012. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7es kösz hogy kicsit kiáltál meletem!

Nálunk a családban szerintem csak azért házasodtak osze hogy legyen valakim (szerintem)! Azt veszem most már észre hogy valamejik a másiknak mindi alá akar huzni!

2012. aug. 5. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Jóvan má nem kell itt izélni dik...a helyesírásod gyalázat oszt így jártál...XDXD (ironizáltam) Nem nekünk baj ez hanem neked. Szerencsétlen :DDD Értelmes választ írok de fel se fogod :D
2012. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!