Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza mondom az esküvőt!...

Vissza mondom az esküvőt! Szeptemberbe lett volna megtartva már be is fizettük 180-an fő lett volna. De ma úgy döntöttem hogy nem akarok össze házasodni, és nem is akarok a vőlegényemmel élni. Helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés
Én még élni akarok nem akarom magamat lekötelezni már 1 hete alig alszok ez miatt..:( Sajnos lehet az is közre játszik hogy 20 évesen volt az első barátom.. és nem éltem ki magamat? Nagyon félek.. Főleg a család ki lesz nagyon akadva ahogy ismerem édesanyám dühtől majd felfog robbanni. Köszönöm a válaszokat! 28N
2011. júl. 9. 15:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Ha így érzed, mondd le. Még időben vagy.


Bár 8 év alatt simán kiélhetted volna magad.

2011. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem helyesen cselekszel! Az elköteleződés szerintem nem azon múlik, hogy valaki kiélte-e már magát, vagy sem. Ha megtaláltad az igazit, azt érezni fogod, és nem fog érdekelni, hogy buliztál, pasiztál-e már eleget.
2011. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Úristen remélem ez velem soha nem fog megtörténni.

Képzelem mit fog átélni a környezeted, és hogy hogy fognak rád nézni ezután.

Amúgy mióta vagytok együtt?

28F

2011. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem azzal bizonyítottad be, hogy helyesen cselekszel, hogy nem az miatt aggódsz, hogy a völegényed mit fog szólni hozzá, hogy ő hogy fogja viselni, hanem az érdekel, hogy vajon az anyud mit fog szólni.

Ha tényleg szeretnéd a párodat, akkor ő miatta aggódnál elsősorban és az csak másodlagosan merülne fel benned, hogy úgy általában a nép mit fog mondani.

Viszont, ha nem szereted a párodat annyira, hogy érdekeljenek az érzései, akkor inkább ne menj hozzá. Minden csoda 3 napig tart, ahogy mondják. Ebben az esetben ez azt jelenti, hogy jövő ilyenkor már senki sem fog emlékezni rá.

2011. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%

Jó kérdés. Ha te helyesnek érzed, akkor helyes, mert a te jövődről van szó.

Viszont ezt kitalálhattad volna hamarabb is. Én 22 múltam, de ha megtalálnám azt, akivel tényleg úgy érzem, hogy örökkön örökké, akkor nem akarnám tovább kiélni magam.

Egyébként is, azt azért fiatalabb korban szokás.

2011. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
66%

ÚÚÚÚÚÚÚ de kellemetlen egy helyzet.

Figyelj, ez nem csak afféle kapuzárási pánik? Sokáig boldogan éltetek és szerintem még most is szeretitek egymást, csak megijedtél h ezentúl teljesen más lesz minden.

Szerintem ne mondd le az esküvőt. Ha később kiszeretsz a párodból hát majd legfeljebb elváltok.

Vagy ha most van valaki más akit szeretsz, akkor mondd le az esküvőt, de ha csak a kiélésről van szó akkor nem érdemes lemondani.


Ha mégis le akarod mondani, akkor ne aggódj! A te életed, a te döntésed! Persze h nem fognak örülni h annyi pénz ment a szemétbe, de a pénz az akkor is csak pénz!


Sok sikert, és ha döntöttél kérlek írd meg!

2011. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%

Végül is jobb később mint soha.

Szerintem helyesen cselekszel.

2011. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
8 éve vagyunk együtt. Úgy érzem sok mindenről lemaradtam.. Páromnak még ma elmondom.. Muszáj lesz. Megcsalásról szó sem lehet. nekem kell szabad levegő mert már úgy érzem hogy megfulladok.
2011. júl. 9. 15:59
 9/36 anonim ***** válasza:
64%

hát ezt könnyű edönteni: szereted azt a legényt, vagy nem?

28 évesen még mi a rossebet akarsz "kiélni"

20 évesen első barát nem késő, normális.

Egy kiéget élvhajhász akarsz lenni? fiúk után futkosni?


Vagy a vőlegényed méltó társa,

gyerekeiteknek édesanyja akarsz lenni?

Tied a döntés.

2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
52%
Ha már nem szereted a párod,akkor helyes,de ha csak bepánikoltál,akkor nem.Még gondold át a helyzetet.
2011. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!