Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vigyek a 32...

Milyen ajándékot vigyek a 32 éves nővéremnek?

Figyelt kérdés

Meghívtak magukhoz vendégségbe, és nem tudom mit illene vinnem. Már sokszor meghívtak, és úgy gondolom, hogy illene már valamivel meghálálnom. A picibaba unokahúgomnak macit viszek, a 2 nagyobbnak még nem tudom. De a nővérem már ugye felnőtt, és nem tudom egy felnőtt nő minek örülne a 13 éves húgától (tőlem).

Előre is köszi a válaszokat, megy értük a zöld kéz!:)



2012. aug. 7. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 vagyok és van egy 10 éves húgom. Úgyhogy szívesen válaszolok a kérdésedre:


A legnagyobb és legszebb ajándék a húgomtól, ha a gyermekemmel foglalkozik. Ha eljön hozzá, a karjába veszi, énekel neki és babusgatja. Ha látom, hogy szereti. Nem szeretném ha bármilyen tárgyi ajándékot is hozna (nem is tudnék mihez kezdeni vele). Nekem van jövedelmem és megveszek mindent, ami kell. Neki nincs és nem is lenne jó, ha a zsebpénzét rám költené.


Szóval határozottan azt tanácsolom, hogy ne törd a buksid ajándékokon. Ha a picinek viszel egy kis macit, az aranyos dolog, de az se fontos. Az igazi ajándék, ha szereted a gyermekeit!

2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nagyon szeretem őket, de a picurt (7 hónapos) nem nagyon tudom fogni, mert elég anyás és hát lassan a fogacskája is jön, emiatt elég nyűgös..

2012. aug. 7. 11:20
 3/7 anonim válasza:
Igaza van az első hozzászólónak! :)
2012. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Süssél sütit :) Az el fog fogyni, tehát értelmes ajándék, nem csak porfogó, arról nem is beszélve, hogy TE csináltad! Vannak nagyon egyszerű, de annál finomabb sütireceptek, így a nyáron pedig még több közül választhatsz a rengeteg gyümölcs miatt!
2012. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sütemény remek ötlet! Nekem eszembe sem jutott volna :)
2012. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És milyen sütit tudnátok mondani, amit nem nehéz elkészíteni?:)
2012. aug. 7. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvenc egyszerű sütim: [link]


Tudsz még keresni hasonló összetettségű sütiket, ha beírod keresőbe, hogy bögrés süti. Ezeket tipikusan bögrével méregetve kell elkészíteni minimális hozzávalóból.

Amit még imádok az a mákos. Az is bögrés. Ha szeretitek a mákot, akkor csinálhatsz mákosat, megspékelve meggydarabokkal.


De vehetsz kész tortalapot bármelyik boltban, vegyél mellé vaníliapudingot. Azt csak meg kell főznöd, ráöntöd a tortalapra, majd a tetejére teszel epret, málnát, meggyet, ribizlit, áfonyát, amelyik gyümölcs tetszik. Ennél egyszerűbb nincs is, mert ezt még sütni sem kell! Hűtőbe rakod, ha kész, legalább fél napra és már fogyasztható is!

2012. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!