Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a párjának, családtagjának ajándékozott már "csillagot"?

Figyelt kérdés
Van egy weblap, ahol be lehet jegyeztetni egy általad elnevezett néven egy már katalógusi sorszámmal jelzett csillagot. Később ugye ez a név is szerepel majd mellette, kap az illető egy térképet h megtalálja, egy kis könyvet a csillagról, a név, ajándékozó stb... 50 e ft... Van köztetek valaki aki ajándékozott ilyet bárkinek is?

2012. aug. 7. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
atyám...
2012. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
2012. aug. 7. 14:20
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
anyám ekkora felesleges b@romságot
2012. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg is ütne a guta, ha ilyen f@szságra költene akárki 50 ezer forintot. Abból már el lehet menni egy olcsóbb wellness hétvégére, több értelme van.
2012. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha sok pénzem lenne biztos ajándékoznék egyet magamnak. :D
2012. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ha a párom ilyet adna, hát akkorát adnék neki, hogy csillagokat látna...ingyen...:DD
2012. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért inkább olyat ajándékoznék, amire szüksége lenne, aminek örülne, nem biztos, hogy ez a csillag bejönn bérkinek is. Ilyet akkor ajándékoznék, ha majd oda is lehet utazni. :-)))))))))

Vajon hány embernek adják el ugyanazt a csillagot?

2012. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki és milyen jogon árulja a csillagokat. 50 E. ért én is eladok neked, 3-at :D
2012. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tervezek vásárolni :) de amint átnéztem az oldalt feltünt szépen fogynak :) s csupán kíváncsiságból érdekelne van e itt olyasvalaki aki ajándékozott, esetleg kapott egy „csillagot”
2012. aug. 7. 14:31
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Én is néztem már ezt a lehetőséget és bevallom, nekem nagyon tetszik. Ehhez persze hozzá tartozik, hogy én mióta az eszemet tudom szerelmes vagyok a csillagászatba. Ha nekem valaki ezt ajándékozná, hogy elneveznek rólam egy csillagot/bolygót, végtelenül boldog és meghatott lennék. Egyébként én tervezem, hogy majd édesapámnak valamelyik kerek születésnapjára ezt fogom/fogjuk ajándékozni, mert ő is hasonlóan érdeklődik a csillagászat iránt, mint én. Jómagam is sokat tanultam tőle a témában, úgyhogy bizonyosan ő is úgy örülne neki, mint ahogyan én.


Azt javaslom, ilyet csak annak ajándékozz, aki tudja ezt értékelni, tehát akárkinek nem, bármennyire is szereted az illetőt. Ha neki nem jelent semmi extrát felnézni éjszaka az égboltra, nem értékelné ezt a dolgot.

2012. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!