Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek,50 évesen merevedési...

Férjemnek,50 évesen merevedési problémái vannak, én hogy tudok neki-rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje észrevettem,hogy szexuális életünk nem a legtökéletesebb. Amit tapasztalok, azok alapján utána olvasgattam, lehet, hogy én tévedek, de sajnos a bogár elindult bennem. Nagyon óvatosan megemlítettem neki, hogy menjen el dokihoz, hallani sem akar róla . Mit tegyek?
2012. aug. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
amíg ő nem akar tenni érte,te semmit se tudsz.. :(
2012. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez természetes, hiszem a férfi lelke rendkívűl törékeny, pláne ilyen téren. Beszélj vele, nyugodtan higgadtan. Mondd el neki, hogy mennyire szereted őt, és hogy te még nem állsz készen a nagymama évekre, mikor már semmilyen testi kapcsolat nincs köztetek. Azt is mondd el, hogy imádod őt, ahogy csinálta és régen milyen tökéletes volt ez a dolog és hogy te csak segíteni akarsz neki, véletlenül se megbántani. Ha nem túl makacs, akkor megérti és ajánld fel, hogy elkiséred az orvoshoz (persze csak a rendelő váróterméig). Ha ez sem segít, akkor vegyél valami szexi fehérneműt és tarts neki divatbemutatót. Egy 50éves pasiról beszélünk, nem egy 80éves papáról :) (persze az is egy szép kor)biztos beindul majd tőle. Vegyél masszázs-zselét és masszírozd meg őt abba a csini fehérneműbe, közbe egy szál gyertya, egy kellemesebb illatű füstölő és a gyerekeket (ha van, vagy ha még otthon laknak) pateroljátok el otthonról. :) Bármi kérdés még felmerül esetleg, írj bátran! Sok sikert!
2012. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akar elmenni dokihoz, akkor menj be a gyógyszertárba és vannak vény nélküli szerek erre a problémára is. Egy próbát megér, hátránya nem lesz belőle. Ha nem válna be, akkor még mindig ott a doki.
2012. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!