Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert vannak merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vannak merevedési problémái? Kérlek adjatok egy jo tanacsot.

Figyelt kérdés

1 éve vagyok a barátommal, és mindig nagyon jó volt vele a sex. Több menetet is bírta, és még akkor sem állt le neki,3-4szer is tudott jönni.De egy hónapja merevedési problémákkal küszködik. Egy buliban kezdődött minden. Lovagló pózban voltam, és egyszer csak kezdett puhulni. Gondoltuk, hogy ez azért van, mert már hosszú ideje csináltuk azon az éjszakán, de ez többször is megismétlődött. Gondoltuk, a pozíció miatt van, ezért misszionáriusba váltottunk, és akkor nem állt le neki. De most, ahányszor próbáljuk, vagy nem is merevedik, vagy csak nagyon keveset tart, és leáll. AZ utobbi esetben leállt anélkül, hogy elélvezett volna, pedig régebben többször is elélvezett egymás után. AZt mondta, hogy úgy érzi, hogy amikor maximumra fel van izgulva, akkor sem tud merevedni, vagy merevszik, és amikor a sex-hez jutunk, végig megy a testén egy negatív érzés, és nem tud sehogy sem merevedni. Szerintetek ez psihológiai alapon van, vagy valami betegség? Szerintem még túl fiatal, hogy merevedési problémái legyenek.Kérlek adjatok vmi jó tanácsot. Előre is köszi:)


L/19


2010. szept. 25. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana ha egy dokit megkérdezne.Az hogy fiatal,nem számít,egyre több ilyen eset van a fiatalok körében szerintem.Szerintem pszichikai oka lehet.
2010. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Sztem vagy pszichológiai oka van, vagy már nem kíván!

ÉS a2.at ne vedd rossz néven, nem biztos, hogy veled van a baj! Talán vágyik az újra és már nem úgy gondol rád mint régebben!!

2010. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.) Másik nőre gerjed.

2.) Azt hiszi, hogy egy gyerekkel akarod magadhoz láncolni, ezért fél dugni veled!

3.) Vegyél neki Kamagrát!


U.i:

Szex, pszichológia.

2010. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem még túl fiatal, hogy merevedési problémái legyenek."

Ez már maga a merevedési probléma.Talán szed valamilyen gyógyszert.Vagy drogozik.

2010. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!