Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Nagyon "szigorú" vagyok?

Figyelt kérdés

A párom meg én 5 éve vagyunk együtt. Mindketten panelban nőttünk fel, kétszobásban, neki is, nekem is van egy öcsénk.

Hogy is mondjam...a szüleink a szexet nagy tabuként fogták fel, mikor gimisek voltunk (értsd 17-18 évesek) állandóan bejárkáltak ürügyekkel a szobába, úgyhogy ha volt is valami, akkor csak nagyon gyorsan, ha értitek mire gondolok.

Azóta eltelt jópár év, egyetem miatt kültön költüztünk. Már végeztünk az egyetemen, gyakorlatilag ez az utolsó nyár itthon, ősztől összeköltözünk. Még 2 hetet vagyunk itthon és sajnos rájöttem a helyzet ugyanaz, mint amikor gyermekek voltunk, az én anyám és az övé is 3 percenként vagy nemvárt alkalmakkor bennyit, sőt a konyhában ülnek és "ellenőrzik" mit csinálunk...pl. ha lehalkul a film azonnal nyílik az ajtó.

Már másfél hete nem voltunk együtt, mondtam a páromnak, hogy én megalázónak tartom ezt a helyzetet, nem vagyok pisis gyermek, hogy "titokban" kelljen szexuális életet élnem, kutyafuttában. A párom persze mindennap elmondja hogy neki mennyire rossz ez és már "nem bírja" de én akkor sem akarom így. Ez szerintem így nagyon nincs jól...Jövő héten elutazunk én addig simán bírom, a párom visszont kommentál...


Más ötletünk nincs nagyon, szállodára, ilyenekre főleg nincs most pénz.

Ti mit tennétek a helyemben?


22-L


2012. aug. 7. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy közvetlenül nem segít, de hidd el, ha egyszer rátok nyitnak, többet nem felejtenek el kopogni...
2012. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nehéz helyzet. hát vagy beszélj a szülőkkel, hogy ez agyon nincs jól, vagy vegyél egy zárat a szobaajtóra(az kb 1000 ft) esetleg szexeljetek, amikor benyitna az anyukád. hátha észhez tér.
2012. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem zárjátok be az ajtót?


Vagy elöre jelentsétek be, hogy "ne gyertek be egy óráig", mert szexelni akarunk, stb.

2012. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindketten külön leültök a saját anyátokkal, kölitek, hogy nem pisis tinik vagytok, védekeztek, szeretitek egymást, régóta szexeltek és fogtok is, ha tetszik-ha nem. Ne nyitogassanak be állandóan vagy szereltess zárat az ajtóra, nem kisgyerekek vagytok már. Tedd hozzá, hogy nem fogja mindenki azt hallgatni a lakásban, de ez így nem normális. Ők akkor csukott szemmel, vak sötétben csinálták összesen 2-szer vagy mi az isten? Egyikőtök családja hátha értelmesebb lesz, mint volt és felfogják...
2012. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy üveges mindkét szoba ajtaja :D Plusz öcséink örömmel járkálnak...

Ezt nekik elmagyarázni jelen álláspont szerint nem tudjuk...


Ha valaki mesélné nekem, azt hinném ilyen nincs...de van:-S

2012. aug. 7. 22:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
jesszus... Ilyen van??? Ezt meg kell beszélni... NADE EZT MEG KELL BESZÉLNI??? nem evidens??? Nem is értem!?!?! besz@rok komolyan mik vannak! Hagy a pöxbe! Most már bírjátok ki az a kis időt!!! Aztán tipli!!!
2012. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Zárfelszerelés, függöny.

Amúgy ilyen idősen pénz nélkül is megoldottuk ezt, nem kellett ahhoz szálloda... ;)

2012. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés közben?

Kocsiban?

Nincs mikor egyedül lehettek, akár 1-2 órára?

Éjjel? Mikor mindenki alszik már? 2-3 óra fele, hajnalba.

2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Értem én, de egyéb primitív helyen sem szeretnénk...


Jó, oké, a helyzet sz.r, hát ez van...

2012. aug. 7. 22:15
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak nagyon ritkán alszunk egymásnál, mivel, mint írtam, mindkettőnknek van öccse...:P:D Színes nagyon a történet...együtt fürdés meg ilyesmi itthon nincs :S
2012. aug. 7. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!