Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veszélyeztett terhes vagyok a...

Veszélyeztett terhes vagyok a 3. héttől. Eddig kétszer feküdtem kórházban,10-10 napot. Itthon is csak szigórú fekvésre vagyok ítélve. Lassan kezdek "bekattanni", hogy semmit sem csinálhatok. Van valaki hasonló helyzetben, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mindez a születendő picim érdeke,de már néha ugy érzem megőrülök a 4 fal között.

Van valaki hasonló helyzetben,mit csináljak?


26 hetes pocakos


2009. márc. 31. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

bár nem vagyok ebben a helyzetben de nagyon nagyon sok KITARTÁST Neked!!

esetleg ha köthetsz addig szép takarót a babádnak:-)

(ha tudsz kötni ha nem akkor tanulj meg ez is egy elfoglaltság)

2009. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj valamit! Tökéletes idő nyelvet tanulni! Mármint ha rávisz a lélek...egy kicsit jó, ha eltereled a gondolataidat. Olvass sokat, (ne csak terhes könyveket...:) és fedezz fel új zenéket a Youtube-on vagy a www.lastfm.com-on. Hallgass sok muzsikát! Mindkettőtöknek nagyon jó! Jó időtöltést!
2009. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!