Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nőknek, mindegy,...

Az ilyen nőknek, mindegy, hogy mit gondol a férjük? Lényeg, hogy már összeköti őket a gyerek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerős párnál megfigyeltem, hogy amint megszületik a gyerek, az ifjú anyukák úgy hagyják el magukat. Most nem arra gondolok, hogy melegítőalsóban flangál, hanem, szó szerint némelyik úgy néz ki mint egy bálna!! De most komolyan ennyire nem lehet odafigyelni?? Van olyan barátunk, aki emiatt megundorodott a feleségétől. Nem 4-5 kilóról van szó, hanem 15-20, és még nincs 30 éves az asszonyka! De olyan nő ismerősöm is van, aki szintén termetes méret, és megmondta, hogy ő már szült egy gyereket, és kész. Ha nem tettszik a férjének, akkor így járt. Neki esze ágában sincs diétázni, meg tornázni. Azt hittem rosszul hallok......

Igaz ezzel azért a többség nem ért egyet???


2012. aug. 7. 22:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
80%

Én nem értek ezzel egyet! :)

Igaz nekem még nincs gyerekem, de a saját hiúságom és jó önérzetem miatt sem hagynám el magam!Nekem fontos az, hogy a párom mindig szépnek lásson, de mondom, elsősorban a saját igényeim miatt teszem!

2012. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
86%
Jahm persze, szülje meg a gyereket, örüljön ha hónapokig egyfolytában alszik két órát, a gyerek sír ha kell, ha nem. Közben vágjon mindenhez jópofát, és figyeljen még arra is, hogy amikor aludhatna, menjen el futni, mert szerinted az KELL.
2012. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
82%
Már Norbi, és Réka itt is lobbizik?
2012. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 anonim ***** válasza:
95%
A többség véleményét nem tudom, engem személy szerint nagyon zavarna egy ekkora súlytöbblet. Nem csak hiúsági kérdésből és nem csak a párom miatt, hanem mert fizikailag korlátozva érezném magam. Minden szervezet más és más, nem mindenkinek sikerül rövid időn belül visszanyernie a korábbi alakját, sőt, valakinek egyáltalán nem sikerül. De hogy ne tennék érte, azt nem tudnám elképzelni.
2012. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ha őket nem érdekli, hogy ezért meg fogják csalni őket,(mert ki akar egy bálnát az ágyába, most őszintén) akkor hízzanak csak nyugodtan, de utána ne hisztizzenek.
2012. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted az igényesség a súlytól függ??????
2012. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
96%
Hát idefigyelj kedves kérdező. Én szülés előtt nagyon szuper alakkal rendelkeztem mások szerint. Aztán lett egy veszélyeztetett terhességem, amit végig kellett feküdnöm. Persze, hogy rakódott rám felesleg... Persze, hogy le akarja adni az ember, csak a pajzsmirigyem oly szinten tönkrement a terhesség alatt, hogy nagyon nehezen fogyok. + szoptatok még, elvileg a drasztikus fogyókura nem is lehetséges. Szóval nem biztos, hogy elhagyja magát az illető, csak per pillanat fontosabb számára, hogy jó teje legyen, és a babó gyarapodjon megfelelően.
2012. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 A kérdező kommentje:
Nem lobbizik senki....nekem is van gyerekem, és én is átéltem ezeket, de azért nem mondd már nekem, hogy te jól éreznéd magad, kinőtt szemöldökkel, bajusszal, kócosan, ja igen és plusz 20 kg felesleggel! Igen és ezután jön az, hogy a férj más után néz.....na nem akartam így írni, de az ilyen fiatalasszonyok miért ennyire igénytelenek saját magukra? És nem kell jönni a gyerek szöveggel, mert mellette igenis van idő a szépségápolásra, és a mozgásra ha igazán akarnák....
2012. aug. 7. 22:47
 9/122 anonim ***** válasza:
67%
Előző vagyok- ja hozzátenném - a kisfiam még mindig nem alussza át az éjszakát, sokszor hulla is lennék a mozgáshoz. Neked nincs gyereked ugye?
2012. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy a te gyereked átalussza az éjszakát, van akié óránként felkel, és nincs már ereje mozogni.
2012. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!