Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön élünk, pár év múlva...

Külföldön élünk, pár év múlva hazaköltöznénk Kecskemétre. Kecskeméten milyen részmunkaidős állások vannak nőknek, gyerek mellett? Vannak cégeknél pl. napi 4 órás állások? Kisgyerekes anyukák gyes után milyen állást találhatnak részmunkaidőben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

én Kkfházi vagyok

és azt mondhatom h kb semmi nincs ezen a környéken:S

2011. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Amit kint láttál, azt itthon felejtsd el.

2. Itt a nő nem ember, ha nincs gyereke, akkor azért, mert szülni fog, ha meg van, akkor azért, mert a gyerek beteg lesz, és otthon kell vele lennie. Kivéve ha már nagy gyerekeid vannak, de akkor meg azért nem fognak felvenni, mert már öreg vagy.

3. Részmunkaidős állásokat felejtsd el, hacsak nem valami speciális szakmád van. Minek vennének fel ilyet, mikor teljes állásban is találnak ezer jelentkezőt?

4. Kecskemétet felejtsd el. Budapesten lehet csak állást találni, ha lehet.

5. Magyarországot felejtsd el. Minek kuncsorognál a kinti fizetésed harmadáért olyanoknak, akik be se jelentenek?

2011. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szar a helyzet itthon!

A válság óta alig vannak állásajánlatok, ha elszánt vagy és napi 1-2 óra ingázással esetleg találsz munkát akkor csak éhbérért dolgozhatsz az összes munkáltató rajtad akar majd spórolni havi 70-80 ezer forintért a szart is dolgozd ki magadból és ezután még ott vágnak meg ahol tudnak. Túlórákat sok helyen nem fizetnek ki, sok helyen be sem jelentenek. A bérlet árak megfizethetetlenek nekem egy 60 km es bérlet 49 ezer forint lett volna Pestre !!!!


Kecskeméttel szerencsés helyzetben vagytok elég sok állás van a környéken: [link]


De mégis azt mondom, ha jó sorotok van kint ne gyertek haza mert csak a tipikus nagy magyar valóságba csöppennétek bele.


UI: A főiskola után én is külföldre készülök!

2011. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem inkább GYMS megyébe menjetek


Kecskemétre csak akkor gyertek ha MERCEDESnél el tudtok helyezkedni

2011. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Győr-Moson-Sopron, na az nem hülyeség, azok nagy része, akik ott laknak, Ausztriában melóznak az itthoni bérek sokszorosáért, ott is vásárolnak be, és csak lakni járnak haza.
2011. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha ugyis par evet irtal, akkor gondold at alaposan. En ma pont 2 honapja jottem haza Angliabol 2 ev utan, hogy milyen jo lesz nekem a kozgaz diplomammal, nyelvtudasommal es a kint szerzett szakacs szakkepesitesemmel. Es ezt mind Budapesten... Hat azt kell mondjam, hogy abszolut nem jo. De legalabb megprobaltam. Nem sokara megyek vissza, de akkor mar vegleg, mert ennek az orszagnak nincs szuksege rank es nem is becsuli meg a munkavallaloit. Interjukra jarok ugyan, de abbol nem lehet megelni. Angliaban mindig 2 het alatt en valogattam az allasajanlatok kozul... (az allitolagos valsag kozepen). Szoval akarmennyire is faj ezt mondanom. De ezt az orszagot el kell hagyni, ha rendes eletet akarsz, mert itt nem lehetseges "normalis" uton boldogulni.

2011. aug. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon a részmunkaidős állás nem létezik.

Ha meg gyereked van, eleve fel sem vesznek. mivel minden munkahelyre szó szerint 500 jelentkező van. Minek venne fel olyat, akiről tudja, hogy munkaidő végén rohan haza a családjához? Inkább felvesz egy facér férfit...

2012. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!