Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig normális a féltékenység...

Meddig normális a féltékenység? Vagy én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés
Még 2órám van amig hazaér a párom, kérek addig válaszokat! utána nem tudom majd elolvasni őket csk sokára
2012. aug. 8. 11:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom. De én tuti túlságosan is féltékeny vagyok xD

23/N

2012. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnál mondjuk valami konkrétumot a kapcsolatotokról, mert ennyi alapján senki nem tud válaszolni.
2012. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
ja, erre hogy válaszolhatnánk?? :D
2012. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

állandóan nekem kell magyarázkodnom minden olyan apróságért amiről ő azt hiszi h volt vmi. pl miért köszön nekem vki? meg honnan tudja h otthon vok?

ha kimozdulunk vhová beleszól h mit vegyek fel, mert ne bámuljanak meg, ha egy kkicsit jobban felöltözöm akkor meg minek k...vákodom.

egy régi osztálytársammal futottunk össze nemrég, aki annyit mondott ha milyen jól nézel ki, erre hazafelé örjöngött h minek állok szóba minden pasival, meg h mellette nem lehet igy pasizni

2012. aug. 8. 11:54
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég, milyen barom pasik vannak:) nem, nem normális.
2012. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. Ez már az a fajta féltékenység ami idegőrlő, és teljesen tönkreteszi a kapcsolatokat.
2012. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
mit csináljak sztetetk h nem legyen ilyen? okot nem is adok rá, nélküle nem járok sehová, még a fodrászhoz is elvisz inkább aztán értem jön. nem tudom mit csináljak
2012. aug. 8. 12:04
 8/31 A kérdező kommentje:
elhagyni meg nem tudom. szeretem. beszélni meg nem tudok erről mert annak biztosan balhé a vége. szerinte nekem kéne változtatnom.
2012. aug. 8. 12:06
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Nem tudod megváltoztatni.
2012. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A párod viselkedése nem normális.

Megváltoztatni ne fogod, sőt az évek múlásával egyre rosszabb lesz. Később már csak vagyontárgynak vagy ahogy az ilyen típusú férfiak szokták mondani A Tulajdona vagy.


Két dolgot tehetsz

1. Minél előbb kilépsz ebből a kapcsolatból.

2 maradsz a kapcsolatban,és elviseled hogy csak a tulajdona leszel,nem a társa.

Rajtad áll melyiket választod.

2012. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!