Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha féltékeny vagyok...

Normális, ha féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés
én mindig vágyom a társaságára, ha hajnalban hívna is fel hogy baj van, én pattanék. Ő viszont csak akkor találkozik velem, ha a barátja nem ér rá, és nem tudnak találkozni, és ez nekem rosszul esik, hogy lemond egy csomó programunkat a srác miatt, és én mindig csak a "második vagyok". Nekem is van pasim, sőt, mi együtt is élünk, de én mindig kapható vagyok, ha ő akar találkozni vagy bulizni vagy bármi. És ez egyre jobban zavar engem.

2012. jún. 26. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog ott...az amit te legjobb barátnőnek nevezel..az ami kihasznál téged..az miért lenne barát? Főleg egy legjobb? Annak dolognak csak egy pótkerék vagy, egy játékbaba, amit kedve szerint bármikor felhozhat a padlásról, ha az anyukája nem engedi játszani a testvérkéjével..
2012. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire nem tetszik, az elsőnek van igaza...
2012. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ne ugorj neki azonnal és majd jobban megbecsül.
2012. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát gondoltam azért van ez, mert nem midig tud a pasijával találkozni, elég különböző a munkarendjük. Ő azt mondja, hogy az a normális, ha a pasiját mindig mindenki elé helyezi, a barátai elé is. de én kicsit megalázónak tartom ezt a második helyet mindig.
2012. jún. 26. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor a párom belépett az életemben akkor megbeszéltük, hogy nem szeretném, hogy a barátnőim innentől kezdve eltűnjenek és megértette. Ugyanúgy járok velük is. Ez csak hozzáállás kérdése, de a barátnőd rosszul áll hozzá. Ha majd szakít a párjával akkor hozzád szalad, de lehet akkor nem leszel. És akkor megérte, hogy eléd helyezte? Szerintem rohadtul nem.
2012. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
áhh, ő úgy gondolja, hogy örökre együtt lesznek, pedig ő még csak 17, a srácot meg ismerem gyerek kora óta, és nem tartom túl valószínűnek, h sokáig együtt maradnak. Amúgy aránylag még így is sokat találkozunk, kb. 2-3 naponta, de nekem néha többször szükségem lenne rá. Ja és teszem hozzá a barátja féltékeny rám...
2012. jún. 26. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most nem változtathatod meg. Ő ilyen, neki ez a felfogása, kész. Ne akard a saját igényeidhez formálni. A szórakozás, bulizás, találkozás az más tészta. Én se várom el a legjobb barátaimtól, hogy bármikor találkozzunk. Engem az se zavar, hogyha a barátnője miatt nem akar velem találkozni. Hát mégis fontos szerepet tölt be az életében. Szerelmes belé, összeköltöztek vagy bármi. Ezt is figyelembe kell venni.


Nekem is voltak ilyen érzéseim, hogy de gané, nem akar velem találkozni. Aztán egyszer nagyon csúnyán szarrá vertek a cigányok télen. Ott feküdtem vérző pofával egy kis utcában az emelkedőn. Kicsontoztak. Nem volt semmim. Kicsit részeg is voltam. Egy idősebb hölgy jött szembe vele, látta, hogy nagyon nagy gáz van. Akarta hívni a mentőt, mondtam, hogy ne így karácsony előtt anyám szívbajt kapna. Oda adta a telefonját, hogy hívjak ki valakit. A saját anyám, apám számát nem tudtam fejből. Egyedül egyetlen számot, egy 20-as számot, ami ismétlődő 4-esekből és 5-ösökből állt. Egy könnyen megjegyezhető szám.


Felhívtam, szinte rögtön felvette, éppen egy családi összejövetel közepén zavartam meg. Mondta, hogy gyorsan mondjam, mit akarok. Mondtam neki, hogy itt állok az XY előtt, egy nő adta oda a telefonját, jöjjön értem. Lerakta, 5 perc se telt el, 2 kocsival jöttek ki 3-an December 22.-én. Úgy, hogy az ünnepek miatt le se szartuk hetekig egymást. Szerencsére, komolyabb sérülés nélkül megúsztam. Rendbe raktak és így kevésbé volt drámai, amikor közöltem hogy belém kötöttek és kicsontoztak.


Ezzel azt akarom mondani, hogy attól, hogy nem találkozol a barátnőddel hetente, vagy rendszeresen, attól még amikor szükséged van rá, akkor ott fog teremni, félbehagyva mindent. Ezért barát.

2012. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mióta van együtt a barátjával?


Én is megéltem hasonló szituációt a legjobb barátnőmmel. Nekünk akkor volt nehéz, mikor a kapcsolatuk elején tartottak. Rengeteg időt töltöttek együtt, ami számomra nehéz volt, mert hatalamas űr keletkezett bennem, mert alig találkoztunk. Nagyon sokszor szükségem lett volna bartnőmre, arra, hogy támogasson, hogy tanácsot adjon, vagy egyszerűen csak egy kis időt együtt töltsünk. Akkoriban úgy gondoltam, hogy ez veszett ügy, mert most ott a párja, és őt mindenben előrébb helyezi. Nem számíthattam rá, és úgy éreztem, hogy a 'legjobb-barát jóban-rosszban' állapot már a múlté. Aztán leültünk megbeszélni. Elmondtam neki, hogy nagyon fontos számomra, és nem akarom elveszíteni, de egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy így lesz.. Ő bizonygatta, hogy de hát nincs is semmi gond, csak kicsit ritkábban látjuk egymást, de ettől még számíthatok rá, nem változik semmi.


Aztán... nem tudom mi történt. Elkezdtünk együtt eljárni szórakozni, kirándulni.

Ha a barátnődnek is fontos a barátságotok, akkor nem adja fel. Beszélj vele.

2012. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
fél éve vannak együtt, de mi sem túl régóta ismerjük egymást, de annyira egymásra találtunk. tele vagyunk közös témákkal, millió dologban egyezik a véleményünk, de most ez a srác....
2012. jún. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!