Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan igazi jó...

Nektek van olyan igazi jó barátnőtök akivel félszavakból megértitek egymást és ha egymásra néztek rájöttök mire gondol a másik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában volt ilyenem. Sajnálom, hogy azóta sem volt senki ilyen az életemben. Sem barátnő, sem barát, sem férj. Ennek már 15 éve :(
2012. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Van. Az egyetemen ismertem meg. Nagyon szeretjük egymást, mintha testvérek lennénk. Mesterképzésre is egy szakra jelentkeztünk, úgyhogy nem maradunk el egymástól, plusz megfogadtam, hogy mindkét gyermekem keresztanyja lesz. Nála nagyobb sziv embert nem ismerek.

A jó még az, hogy a párjaink is jó barátok, így jól megvagyunk négyesben.


Meg van még egy barátnőm, akit kb 15 éve ismerek, de vele az van, hogy más más helyre mentünk egyetemre és eltávolodtunk kicsit.

2012. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Középiskolában volt,de messzire kerültünk.

Egyetemen már nem alakult ki mély barátság.

De párom egyben barát és bizalmas is,nekem elég hogy ő megért nemhogy fél szavakból,sokszor szavak nélkül is :)

2012. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és soha nem is volt. Nincs barátnőm, mert még messziről sem találtam olyat, akivel megértenénk egymást.
2012. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére van. Abban a különleges helyzetben vagyok, hogy több is van. Hálás is vagyok értük. :)


24/n

2012. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt... Testvérem helyett testvérem volt és igazán közel álltunk egymáshoz. Legalábbis azt hittem...:) 100% bizalom volt és hát úgy lehet a legnagyobbakat koppanni, de ez már egy másik történet!:D:D
2012. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
igen, pedig 220km-re élünk egymástól, mégis megérezzük ha valami történt a másikkal. És a férjemmel is így vagyunk.
2012. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

igen. és ami az érdekes, hogy egy napon születtünk, de ő 2 évvel fiatalabb nálam. vannak dolgok, amikben eléggé különbözünk, de vannak olyanok, amikben végletekig egy az ízlésünk.

pl ha elmegyek turiba, tuti, h veszek neki valamit. és ami a legjobb, h pont az ő mérete, iszonyat jól áll neki, és még a színe/mintája is olyan, hogy odavan érte :) és nem csak illemből örvendezik, hanem teljes szívből :)


régen egy helyen laktunk, 3 éve elköltöztem, de akárhányszor találkozunk be nem áll a szánk :)

rengeteg közös emlékünk van.

2012. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Örülök, hogy vannak olyan emberek akiknek van igazi jó barátnője :) becsüljétek meg! nekem sajnos nincs..

2012. aug. 8. 18:30
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem is egy van :) nincs több, de nekem ő is elég :)
2012. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!