Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni egy...

Hogy lehet elfelejteni egy első, igazi nagy szerelmet, ha a másik nem is tudott róla? (Az ok, hogy miért nem tudta, a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve ha elfelejteni nem, de elhomályosítani hogy lehet? Minden percben csak Rá gondolok, mindenkiben Őt látom, az Ő hangját hallom... hiányzik! :'(
2011. júl. 3. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Az első nagy szerelemre emlékezni fogsz mindig. Pont a minap botlottam bele én is az első szerelmembe facebookon, és jóllehet már vagy tíz éve volt, és már rég együtt vagyok párommal, akit imádok, mégis már a fényképére ránézve megjelentek a régi érzések...

De a mindennapi életben eszembe se jut. Ehhez kellett jópár év, de más semmi.


Várj türelemmel, közhely, de az idő fogja megoldani ezt a dolgot.

2011. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelmemet több mint 10 éve ismertem meg. Ő nem tudott róla.. elfelejteni soha nem fogom szerintem, hiába volt párkapcsolatom azóta, mégis sajnálom, hogy az a vonat már elment. Mert mindig bennem van a "Mi lett volna.." érzés, hiszen soha nem derült ki, milyenek lettünk volna együtt.
2011. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy új szerelem segít próbáld tudatositani hogy ez csak egy plátói szerelem és te nem egy adott személyt szeretsz csak az álomképét ami mindig tökéletes, ha nem tudot róla nem volt köztetek intim visszony így nem is alakithatsz ki reális képet.
2011. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is tudott róla, akkor talán még könnyebb, mivel nem volt reális. Egy reális kapcsolat sokat segíthet. Alapjáraton pedig az idő és a távolság.
2011. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezesetben egyáltalán nem beszélünk igaz, nagy szerelemről.

Ez csak plátói szerelem

2011. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy.

Valami magasabb szemelyisegérettsegi fokra jutsz majd el 5 vagy 35 ev mulva, amikor egsze mas vilagnezeted lesz mar, atertekelodik Benned a szeretet fogalma is, és akkor mar nem fog érdekelni ez a fajta szeretet, mert mar mas érzelemcsomagot fogsz szeretetnek tartani.

Addig csak ra fogsz gondolni mindig, mindne korulmenyek kozott.:)

Nem tudsz neki szolni? Legalabb reszben megélhetnéd, atadhatnad ezt a szeretetet mondjuk a verbalis kimondása által. Vag e-maileket irni, vagy kozossegi oldalon kommunikalni vele?

2011. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam vele nem rég és magamban kacagtam, hogy sokszor gondoltam rá, pedig meg se közelíti a mostani páromat.Aztán pár hét múlva megint eszembe jutott, és megint idealizálva.Nekem az a fiatalkori hevesség hiányzik.
2011. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az érzést még mindig ugyanolyan intenzitással érzed, akkor ott azért van más is... de azt, hogy vkit szerettél, nem fogod elfelejteni soha. Mondjuk nálam tök érdekes volt, mert egyik osztálytársamba voltam belezúgva két évig, persze nem is tudta, hogy bele vagyok zúgva, teljesen külön világ voltunk (én visszahúzódó "stréber", ő szókimondó, vagány hangember)... aztán egyszercsak kiszerettem belőle. Ma már egyébként örülök, hogy nem jöttünk össze, mert én is rengeteget változtam (mármint még mindig visszahúzódó vagyok, szval nem abban, hanem kinyílt a szemem egy csomó dologban), belőle meg vki olyan lett, akinek a stílusát ma már nem értem és túl sok és sztem paraszt is. Mondjuk lehet, hogyha nem láttam volna még 6 évig, hanem megmaradt volna úgy magamban, mint amikor még bele voltam esve, akkor nem halványult volna el az emlék... de még mindig megvan, emlékszem, hogy amikor először tett fel nekem egy kérdést, akkor olyan hevesen dobogott a szívem, gogy csak na :P...
2011. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!