Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha még 30 évesen is...

Miért baj ha még 30 évesen is várok az igazi szerelemre és nem akarok megalkudni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a többi egyedülálló harmincéves nőhöz hogyan áll hozzá a környezete, de nekem néha már elegem van!!!


Nem tudatosan alakítottam úgy, hogy szingli legyek, egyszerűen így alakult, de elvagyok egyedül is. Szerencsére jó jövedelmem van, így nincsenek anyagi gondjaim, szex nélkül is egész jól elvagyok, rengeteget sportolok, nagyon sok aktív hobbim van. Koromhoz képest jól nézek ki. Általában csinos, vonzó nőnek tartanak, viszont nem tudok egykönnyen szerelmes lenni. Időnként feljelentkezem egy-egy párkereső oldalra, szokott innen-onnan összejönni egy-egy randi, de ha nem érzem, hogy meglenne az a szikra akkor nem lépek tovább.


Mindig azt kapom elég cinikusan, hogy te még az igazira vágysz, azt hiszed, hogy létezik olyan? Ha így folytatod örökre egyedül maradsz. Ketyeg az órád!...stb.

Sokszor mondták azt is már, hogy miért gondolom, hogy ilyen fontos a szerelem, a szeretet sokkal fontosabb! Én viszont ragaszkodom a szerelemhez!


Viszont én úgy vagyok vele, hogyha nem leszek szerelmes inkább egyedül maradok, minthogy csak azért kössem össze valakivel az életemet, hogy ne legyek egyedül. Nem akarok megalkudni!!! Miért furcsállják ezt ennyire az emberek???


Én inkább azokat a lányokat tartom szánalmasnak, akik ilyen olyan okból (legyen az financiális, vagy csak simán az egyedülléttől való félelem) házasodnak szerelem nélkül.


Van aki hasonló cipőben jár?



2012. aug. 8. 23:05
1 2 3
 1/24 Ivett a nevem ***** válasza:
84%
nincs veled semmi. El ne kövesd ilyenkor a nagy hibát, hogy belefutsz egy kapcsolatba csak azért, hogy ne kritizáljanak. Igen, te az igazit várod. Fehér lovon és kész. :)
2012. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

:) Örülök, hogy egyetértesz!


Amúgy az a durva, hogy legtöbbször már nem is a rokonságtól (anyuka, apuka, nagymama) kapom a kritikákat, hanem a pasiktól. Hihetetlen, hogy a férfiak is mennyire megalkuvók lettek, nemcsak a nők...

2012. aug. 8. 23:21
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
no comment
2012. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Én 26 éves koromban feladtam, és összeálltam valakivel akit nem szerettem szerelemmel. Borzalmas volt. Még a meghitt, szeretetteli időszak is borzalmas volt, nemhogy utána. Mindig hiányérzetem volt és alig engedtem hogy hozzám nyúljon. Őszintén szólva undorodtam a testétől. Utána meg kitört belőle a genetika, szülei példáját követve olykor a problémamegoldásra az ökleit akarta velem szemben használni.


29 évesen főiskolás lettem és szerelmes, viszonzottan!

Egy ideig vívódtam, aztán szakítottam a volt párommal. Azóta eltelt 4,5 év és nem bántam meg.


De a megalkuvástól nagyon félek. A fiatalkori barátaim többsége szerintem nem szerelemből házasodott. Vannak jópáran, akikről biztosan tudom, hogy megalkudtak, úgymond lejjebb adták. És sokszor félek attól, hogy az én párom vajon nem adta-e lejjebb velem? Nem vagyok feltűnően szép nő, és ezért nem tudom.

2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

nem vagy te véletlenül a szomszédom? :)

a felettem lakó csaj is dettó ugyanez. irigylem is érte mint a huzat. jó meló, jó lóvé, hódolók kocsányokban az ajtó előtt, ő meg szépen elvan, és vár egy olyanra, akivel összeillik.


na nem mondom, én is megfogtam az isten lábát, a legtöbb nő összetenné a kezét ha ilyen szuper pasija lenne mint nekem. de néha azért jó lenne sikeres, szexi 30asnak lenni. viszont lehet, h ugyanúgy koppannék mint Jennifer Garner a filmben :D

2012. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Nem baj, de a kifejtésedet majd csak holnap olvasom el.

Én sem alkudom, nem vagyok kapcsolatfüggő, viszont tudok szerelmes lenni. Akárkibe nem megy...

33N

2012. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok.Szakításom után nem sokkal próbálkoztam valakivel,de nem biztos hogy jó ötlet,mert nem látom rajta az elszántságot,így nem is keresem,majd ha akar valamit jelentkezik.Az exem is zargat néha,jobb lenne ha nem írna többé,ha már sikeresen szakított.Kicsit megvisel ez az összevisszaság érzelmileg,de kezdem belátni hogy inkább akkor egyedül maradok egy darabig,aztán majd csak történik valami.Nagy hülyeségekbe nem akarok beleugrani.A környezetemben vannak érdekes jelenségek,így senki nem kérdezget tőlem semmit,mert sok rossz kapcsolatot látok.Mindennek oka van,remélem pár év múlva ha visszanézek,csak mosolygok az egészen.
2012. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Bar en meg "csak" 26 eves vagyok de egyetertek veled mindenben. Nekem is ilyen az eletfelfogasom. :) Es szerintem ez jo. Erdekes volt olvasni, mert pont igy erzek en is.
2012. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Tarts ki a nézeteid mellett. Ebben az esetben egy válással kevesebb lesz. Ja,én férfiként szinte ugyanígy élek, gondolkodom,mint Te. Mondjuk párkereső nálam kizárva.
2012. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Szerintem is tarts ki és igen várd meg az igazit! :) Nem kell megalkudnod, beérned kevesebbel. Elég kiindulnod ebből a kérdésből és a válaszokból!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


De ha egy tippem lehet..Nem lehet, hogy az első találkozón hiába várod azt a szikrát!? Adj több esélyt és időt magadnak és a másiknak, mert szerintem a szerelemhez, a meghittséghez idő kell. Az igazán nagy szikrák, kezdeti fellángolások sokszor nem vezetnek sehova és lehet, hogy feleslegesen várod. Ha el tudsz vele beszélgetni és meg fog benne akár egy-két dolog is, ne hajsd el csupán azért mert nincs "szikra" :)))

2012. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!