Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek jó anya, jó feleség...

Lehetek jó anya, jó feleség és közben valaki mással boldog az ágyban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem a férjemmel... mert vele már hónapok óta (sőt, már több mint egy éve) szinte nincs is szex. Beszélgetésen túl vagyunk, neki ennyi az igénye, szerinte így jó, ahogy van. Ennyi. Szeretem őt, gondoskodom róla, mosok, főzök, takarítok rá, viszont mint férfi ezek után már nem érdekel. Nem vagyok szexmániás, de azért a havi-kéthavi egy alkalomnál többet igénylek. A gyereknek viszont az édesapjára van szüksége, ebből nem engedek. Nekem meg egy másik férfira. Ha így mindenki boldog, akkor is nagyon elítélendő a szituáció?
2012. aug. 9. 15:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezhetek? Ha fordított lenne a helyzet, és kiderülne, hogy a férjednek van más, hogy reagálnád le a dolgot?


Értem a problémádat, te érzed, hogy neked mi a legjobb, bár..

Szerintem csapj az asztalra és vázold a helyzetet, hogy ez így neked nem jó, csak még egy határozott próbát tegyél, hátha észhez tér

2012. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Ha a gyerek nem tud róla, egészségetekre.
2012. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha beleegyezik a nyitott házasságba, akkor nem gond. Ha sutyiban csinálod, az gond.
2012. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 aya26 ***** válasza:

Sajnos igen..

Meglehet érteni a helyzeted, de képzeld el, hogy mi lesz ha a férjed megtudja? Szerinted melletted maradna azok után, hogy szeretőt tartasz? A válás a gyermekednek nagyon nehéz lenne, megértem, hogy te is boldog szeretnél lenni, de inkább a házasságodat próbáld megoldani, úgy értem a szexuális életeteket, minthogy egy másik férfi ágyába menekülj. Neked is biztosan rossz lenne a férjed nélkül, na még a gyerekednek apa nélkül..

Remélem sikerül megoldani!

2012. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
És ezt mégis hogyan kiviteleznéd? Mondod a férjednek,hogy drágám elmentem d.gni,kaja a hűtőben,este jövök?? Meg aztán,ha máshol olyan királyul megbsznak,gondolod, nem fogsz a másikhoz kötődni? Vagy csak titokban mennél,otthon meg játszanád,hogy minden rendben? Előbb-utóbb úgyis kiborítanád a bilit!
2012. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

Ha te attól vagy boldog, hogy szajha vagy, akkor nekem aztán tök 8.

Meg lehet magyarázni bármivel, nyalogasd csak a becsületed, de én azt mondom már rég nincs becsületed.


Nem lehetsz jó anya, mert rossz példát mutatsz a gyereknek. Jó feleség meg pláne nem. Ha nem tetszik a helyzet válj el. Tudom, hogy a pénz nagyon sokat számít neked, de azért mindennek van egy határa.

2012. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Már belegondoltam a helyzetbe... de most úgy érzem, már ez sem érdekelne. Én könyörögtem, sírtam, kértem szép szóval, veszekedve, hogy beszéljük át, mert ez így nem vezet jóra... de nem ment, maradt minden a régiben. Olyan, mintha semmit sem mondtam volna. Szeretettel közelít felém, egy nap többször is elmondja, hogy szeret, a gyereket imádja, puszit ad, este megölel, és ennyi. Másként nem közelít. Nincs senkije, hiszen helyben dolgozik, munka után itthon van, de ha elmegy is tudom, hogy kivel és hova... szóval ő tényleg ennyire vágyik csak.
2012. aug. 9. 15:08
 8/28 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, mert az sem mindegy?

Lehet a férjed bujik más ágyába,azért igényli veled ritkábban a se@et.

2012. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 aya26 ***** válasza:
100%
Akkor vigyél a házasságotokba valami újat. Csábítsd el, menjetek el egy romantikus hétvégére 2-en(persze csak ha van rá megoldás, hogy a gyerekre vigyázzon valaki.)
2012. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tudod, kedves 6. válaszoló, ha a pénz sokat számítana, akkor már régen elváltam volna és nem hagytam volna, hogy a férjem az elmúlt két évben az én gyedemből éljen, mert szar volt neki a jól fizető állás, elment inkább minimálbérért dolgozni (vagy inkább nem dolgozni), csak hogy kevesebbet baszogassák. Mindezt akkor, amikor megszületett a babánk! Hát sejtheted, hogy akkor mik jártak az eszemben, és ezek után még én vagyok a szar, hogy végre valamire én is vágyok ebben a roh@dt életben?
2012. aug. 9. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!